- دسته‌بندی نشده

بازی Code Vein در مراسم Tokyo Game Show حضور خواهد داشت و تصاویر جدیدی از آن منتشر شد

بازی Code Vein در مراسم Tokyo Game Show حضور خواهد داشت و تصاویر جدیدی از آن منتشر شد

بازی Code Vein که دارای سبک هنری منحصر بفردی است به زودی برروی پلتفرم‌های مختلفی عرضه خواهد شد و امروز تصاویر بسیار زیادی از آن منتشر شد که موجب هیجان‌زده شدن طرفداران گشته است. اما ماجرا به همین نقطه ختم نمی‌شود و قرار است به زودی شاهد نمایشی از آن نیز باشیم.

امروز باندای نامکو (Bandai Namco)، ناشر و توسعه‌دهنده‌ی بازی Code Vein، تصاویر بسیار زیادی را از این عنوان منتشر نمود که تعدادی از آن‌ها تصاویر هنری منحصر بفردی هستند که سبک هنری این بازی نشان می‌دهد و تعدادی از آن‌ها محیط، اسلحه‌ها، دشمنان و شخصیت‌های بازی را به نمایش می‌گذارند.

شرکت باندای نامکو حتی تایید نمود که بازی Code Vein در ماه آینده و در مراسم Tokyo Game Show قابل بازی خواهد بود. این مراسم بسیار به زمان انتشار این عنوان نزدیک خواهد بود و قرار است در آن ۴ شخصیت همراه و سلاح‌های مختلف آن‌ها را مشاهده نماییم.

شما می‌تواند تصاویر منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده و دریافت نمایید:

بازی Code Vein قرار است در تاریخ جمعه، ۵ مهرماه ۱۳۹۸ (۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. شما می‌توانید سیستم مورد نیاز این بازی را از این نشانی مشاهده نمایید. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این عنوان را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *