- دسته‌بندی نشده

استودیوی CD Projekt RED از پیش‌خرید‌های Cyberpunk 2077 راضی بوده و انتظار فروش فوق‌العاده‌ی این عنوان را دارد

استودیوی CD Projekt RED از پیش‌خرید‌های Cyberpunk 2077 راضی بوده و انتظار فروش فوق‌العاده‌ی این عنوان را دارد

بازی Cyberpunk 2077 یکی از مورد انتظار‌ترین عناوین سال دیگر است و انتظار می‌رود که این عنوان پس از عرضه‌ی خود در فروردین ۱۳۹۹ به موفقیت تجاری قابل توجهی برسد. استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) نیز به تازگی اعلام کرده بود که پس از انتشار این عنوان، در آینده تمام تمرکز خود را به شکل برابری برروی سری The Witcher و Cyberpunk قرار خواهد داد. حالا به نظر می‌رسد که حجم پیش‌خرید‌های این عنوان حتی از انتظارات خود سی‌دی پراجکت نیز فراتر هستند.

سی‌پراجکت رد به تازگی در جلسه‌ی فصلی سهام‌داران خود اعلام کرده است که از حجم پیش‌خرید‌های عنوان Cyberpunk 2077 بسیار راضی بوده و حتی حجم پیش‌خرید‌های این عنوان از The Witcher 3 نیز پیشی گرفته‌اند. آن‌ها از انتشار هرگونه عدد رسمی در این زمینه خودداری کردند زیرا باور دارند که بیشتر حجم پیش‌خریدهای این عنوان در چند روز باقی‌مانده به انتشار بازی و پس از انتشار نقد و بررسی‌های آن در وب‌سایت‌های معتبر جهانی صورت خواهد گرفت. آن‌ها همچنین در این جلسه اعلام کردند که باور دارند Cyberpunk 2077 به خاطر کیفیت بسیار بالای خود دارای فروش فوق‌العاده‌ای خواهد بود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین سال ۱۳۹۹ (۱۶ آپریل ۲۰۲۰) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. شما همچنین می‌توانید تا چند ساعت دیگر پخش زنده‌ی نمایش گیم‌پلی این عنوان در رویداد PAX West 2019 را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *