- دسته‌بندی نشده

از بازی Warriors Orochi 4 Ultimate رونمایی شد

از بازی Warriors Orochi 4 Ultimate رونمایی شد

امروز کوئی تکمو (Koei Tecmo) و امگا فورس (Omega Force) پس از انتشار یک تیزر، از نسخه‌ی جدید سری Warriors Orochi با نام Warriors Orochi 4 Ultimate رونمایی کردند.

این بازی که از طریق مجله‌ی هفتگی Famitsu تایید شد، نسخه‌ی به‌روزرسانی شده‌ی عنوان Warriors Orochi 4 است. Warriors Orochi 4 Ultimate شامل تغییراتی در گیم‌پلی پایه بازی، ماموریت‌های جانبی و بخش‌های داستانی جدیدی خواهد بود. همچنین این نسخه‌ی‌ بازی دارای دو شخصیت قابل بازی جدید در قالب Gaia، الهه‌ی زمین در ادبیات یونان باستان و ژاندراک، فرمانده‌ی فرانسوی بزرگ، براساس ظاهر وی در بازی Bladestorm (یکی از عناوین کوئی تکمو با سبک سری بازی‌های Warriors و با تمرکز برروی تاریخ غرب) هستند.

عنوان Warriors Orochi 4 Ultimate در زمستان ۲۰۱۹ برای پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و همچنین در تاریخ فبریه ۲۰۲۰ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از نسخه‌ی اکس‌باکس وان این بازی منتشر نشده است ولی معمولا مجله‌های ژاپنی این اطلاعات را به اشتراک نمی‌گذارند و به احتمال بسیار زیادی نسخه‌ی اکس‌باکس وان این بازی هم همزمان با نسخه‌ی دیگر کنسول‌ها در تاریخ زمستان ۲۰۱۹ منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *