- دسته‌بندی نشده

Wolfenstein: Youngblood پیش‌زمینه‌ی روشن‌تری نسبت به عناوین قبلی این سری خواهد داشت

Wolfenstein: Youngblood پیش‌زمینه‌ی روشن‌تری نسبت به عناوین قبلی این سری خواهد داشت

از زمانی که ساخت سری بازی‌های Wolfenstein بر عهده‌ی استودیوی ماشین گیمز (Machine Games) قرار گرفت، حالت طنز و شوخی به این سری اضافه شد. با این حال، هر دو بازی قبلی این سری یعنی The New Order و The New Colossus یک پیش‌زمینه‌ی تاریک نیز در داستان و روایت خود داشتند. حال، دنباله‌ی جدید این سری یعنی بازی Wolfenstein: Youngblood قرار است پیش‌زمینه‌ و فضای روشن‌تری نسبت به دو نسخه‌ی قبل داشته باشد.

به تازگی، آقای جرک گوستافسون (Jerk Gustafsson) تهیه‌کننده‌ی اجرایی بازی، در مصاحبه با وب‌سایت GamesBeat، اشاره کرده است که Wolfenstein: Youngblood نسبت به عناوین قبلی از یک پیش‌زمینه‌ی روشن‌تر استفاده می‌کند. پیش از اینکه وی در مورد Jess و Soph، دوقلوهای بلازکوویچ صحبت کند، در مورد رویکرد داستان‌گویی استودیوی ماشین گیمز صحبت کرد. وی همچنین اشاره کرد که رویکرد داستان‌گویی این استودیو نسبت به عناوین قبلی تغییر نکرده است و تیم سازنده داستان‌هایی را برای آینده و ادامه‌ی این سری در نظر دارد.

وی اظهار داشت:

من فکر نمی‌کنم که ما نیاز به تغییر رویکرد در داستان‌گویی داشته باشیم. ما پیش‌زمینه و خط زمانی مخصوص به خود را در Wolfenstein داریم. ما به این امر اعتقاد داریم. در برخی سطوح ممکن است تغییر کند، هر چند ما تا به حال به آن فکر نکردیم. برایم سخت است که بگویم. در دو سال گذشته، بحث‌های سیاسی بسیاری صورت گرفته که در حال حاضر قابل درک است.

وی سپس به تفاوت‌های میان Youngblood و The New Colossus پرداخت و خاطر نشان کرد که The New Colossus به عنوان نسخه‌ی دوم این سری موضوع آن در مورد آزادسازی یک ملت از دست یک نظام فاشیستی بود و در عین حال جزئیات جدیدی از گذشته‌ی وحشتناک شخصیت اصلی ارائه می‌داد. اما در Youngblood، دوقلوهای بلازکوویچ در دوران کودکی خود در شرایط متفاوتی قرار داشتند و در کنار یک خانواده‌ی دوست داشتنی زندگی می‌کردند.

وی ادامه داد:

در Youngblood داستان در مورد چگونگی رشد بلازکوویچ است. تفاوت این نسخه با بازی قبلی در این است که ما می‌خواستیم فضای داستان را روشن‌تر کنیم. در حالی که بلازکوویچ در دوران کودکی، در شرایط سخت و با یک پدر فحاش بزرگ شد، دختران وی در شرایطی کاملا متفاوت و در یک خانواده‌ی دوست داشتی رشد کردند. Youngblood ادامه‌ی این قصه است. داستان در مورد دو زن جوان است که از دوره‌ی نوجوانی به بزرگسالی منتقل می‌شوند. پدرشان ناپدید شده و آن‌ها در جستجو برای پیدا کردن وی هستند. داستان این بازی نه تنها در مورد روابط این دو خواهر و پدرشان باشد، بلکه در مورد رابطه‌ی این دو با یکدیگر نیز است.

بازی Wolfenstein: Youngblood در تاریخ ۴ مردادماه سال جاری (۲۵ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *