- دسته‌بندی نشده

Smash Bros. Ultimate | جزئیات و ویدئوی جدید شخصیت Hero فردا منتشر خواهد شد

Smash Bros. Ultimate | جزئیات و ویدئوی جدید شخصیت Hero فردا منتشر خواهد شد

نینتندو به تازگی اعلام کرده است که فردا یک برنامه‌ی ویدئویی مخصوص را برای بسته‌ی الحاقی جدید Super Smash Bros .Ultimate، شخصیت Hero از سری Dragon Quest، منتشر خواهد کرد. همچنین مشخص شده است که آقای ماساهیرو ساکورای (Masahiro Sakurai )، کارگردان بازی، میزبان این ویدئو خواهد بود.

طبق توئیت جدید نینتندو، این برنامه ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه‌ی روز سه شنبه ۸ مرداد آغاز خواهد شد. در طی این ارائه‌ی تقریباً ۲۲ دقیقه‌ای، علاوه بر پرداختن به جزئیات مربوط به گیم‌پلی شخصیت Hero، آقای ساکورای از تاریخ عرضه‌ی این شخصیت نیز رونمایی خواهد کرد.

همچنین نینتندو به تازگی اعلام کرده است که به‌روزرسان نسخه‌ی ۴٫۰ بازی Super Smash Bros .Ultimate نیز به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید توضیحات رسمی ارائه شده را در ادامه مشاهده کنید:

به‌روزرسان نسخه‌ی ۴٫۰ بازی Super Smash Bros .Ultimate به زودی منتشر خواهد شد! این به‌روزرسان تغییراتی را در مبارزین ایجاد می‌کند؛ این بدین معنی است که داده‌های مربوط به ویدئو‌های بازبخش‌ فعلی با نسخه‌ی جدید ناسازگار خواهند شد. پیش از نصب این به‌روزرسان، بازپخش‌های خود را با مراجعه به Vault -> Replays -> Replay Data -> Convert to Video، به ویدئو تبدیل کنید.

بازی Super Smash Bros. Ultimate هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *