- دسته‌بندی نشده

SDCC 2019 | ویدئوی گیم‌پلی بازی Avengers لو رفت (به‌روزرسانی)

SDCC 2019 | ویدئوی گیم‌پلی بازی Avengers لو رفت (به‌روزرسانی)

همان‌طور که می‌دانید، یکی از بازی‌هایی که حسابی طرفداران دنیای سینمایی مارول را هیجان کرده است، پروژه‌ی بزرگ و جاه طلبانه‌ی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) یعنی عنوان Avengers محسوب می‌شود. این بازی مورد انتظار در طی مراسم San Diego Comic Con 2019 نمایشی خصوصی داشت و حالا نیز به تازگی‌ ویدئوی جدید گیم‌پلی آن لو رفته است.

به‌روزرسانی: اگر ویدئوی منتشر شده از گیم‌پلی Avengers را تماشا کرده باشید، حتماً متوجه شده‌اید که تنها بخشی از نمایش این عنوان را در بر می‌گیرد. حال به تازگی ویدئوی جدیدی در اینترنت پخش شده که کامل‌تر از نسخه‌ی اصلی است. در این ویدئو علاوه بر نمایش مبارزات جذاب Capitan America و Hulk، شاهد یک صحنه‌ی سینمایی خیره کننده با شخصیت Black Widow نیز هستیم. در نتیجه ما تصمیم گرفته‌ایم تا این ویدئو را جایگزین نسخه‌ی قبلی کنیم.

اول از هر چیز باید اعلام کنیم که ویدئوی مذکور توسط یک دوربین و به صورت Off Screen ضبط شده و دارای کیفیت نسبتاً پائینی است. همان‌طور که در ادامه مشاهده خواهید کرد، این ویدئو دو تن از قهرمان‌های محبوب مارول یعنی Thor و Iron Man را به نمایش می‌گذارد. در نهایت باید اضافه کنیم که گیم‌ءلی شخصیت Thor، یادآور سبک مبارزه‌ی بازی تحسین شده‌ی God of War 2018 است و این موضوع قطعاً طرفداران این قهرمان دوست داشتنی را خوشحال خواهد کرد.

پیشنهاد می‌کنیم خودتان این ویدئو را تماشا کنید:

دانلود ویدئو

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *