- دسته‌بندی نشده

SDCC 2019 | شخصیت‌ Ms.Marvel معرفی و اشاراتی به Captain Marvel شد

SDCC 2019 | شخصیت‌ Ms.Marvel معرفی و اشاراتی به Captain Marvel شد

در طی مراسم San Diego Comic-Con، مارول (Marvel) نمایش جدیدی از بازی مورد انتظار Avengers داشت که متاسفانه برای عموم به نمایش در نیامد. در این میان اما شخصیت‌های جدیدی نیز معرفی شدند که هنوز مشخص نیست قابل کنترل خواهند بود یا خیر.

در بازی Avengers، مشخص است که می‌توان اعضای اصلی این گروه را کنترل کرد. اما در نمایشی که از گیم‌پلی این بازی در طی مراسم مذکور به حضار نشان داده شد، شخصیت‌های دیگری نیز نظیر Ms.Marvel معرفی شدند. هنوز مشخص نیست که می‌توان این شخصیت‌ها را نیز کنترل کرد یا خیر ولی حضور آنان در بازی تایید شد. علاوه بر Ms.Marvel، اشاراتی نیز به شخصیت Captain Marvel در این تریلر شد که جالب به نظر می‌رسید.

در طی این تریلر، ما شخصیت Ms.Marvel را مشاهده کردیم که لباسی با طرح Captain Marvel بر تن داشت. حضور شخصیت اول که در بازی تایید شده است، اما آیا تصویر Captain Marvel برروی لباس شخصیت‌های بازی، می‌تواند دلیلی بر حضور او در بازی باشد؟ هنوز هیچ موردی در بازی مشخص نیست و باید تا اطلاع رسمی بازی‌سازان منتظر ماند.

یکی از شخصیت‌هایی که هوادارن بسیار نگران حضور او بودند، Hawkeye است. این شخصیت در تریلرها تا به حال نمایشی نداشته است ولی کارگردان بازی به هوادران اطمینان داده است که آن‌ها Hawkeye را فراموش نکرده‌اند و جای نگرانی وجود ندارد. باید منتظر بود و مشاهده کرد که این شخصیت در بازی چه نقشی خواهد داشت. متاسفانه تریلر گیم‌پلی این بازی، در نمایشگاه به حضار نشان داده شد ولی به صورت عمومی نمایش داده نشد.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه می‌شود. همچنین پیش خرید این بازی به کاربران پلی‌اسیتشن ۴ اجازه می‌دهد تا زودتر از سایر کاربران به نسخه‌ی بتای بازی و سایر ویژگی‌های آن دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *