- دسته‌بندی نشده

SDCC 2019 | جزئیاتی از نسخه‌ی Collector’s Edition بازی Avengers منتشر شد

SDCC 2019 | جزئیاتی از نسخه‌ی Collector’s Edition بازی Avengers منتشر شد

به تازگی و در طی مراسم SDCC 2019، شرکت مارول (Marvel) اطلاعات و جزئیاتی از نسخه‌ی Collector’s Edition بازی Avengers منتشر کرد که بسیار جالب و هیجان‌انگیز است.

کسانی که می‌خواهند در طی ۱۰ ماه آینده نسخه‌های مختلف بازی Avengers را تهیه کنند، امروز اطلاعاتی از نسخه‌ی Collector’s Edition این بازی را بدست آوردند. در طی این مراسم، بازی Avengers نمایشی از گیم‌پلی خود نیز داشت ولی متاسفانه این تریلر به صورت عمومی نمایش داده نشد. از طرفی دیگر ولی اطلاعاتی منتشر شدند که مشخص می‌کردند خریداران نسخه‌ی Collector’s Edition به چه مزایای خاصی دسترسی خواهند داشت.

طبق اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی Collector’s Edition بازی Avengers حاوی یک مجسمه از شخصیت Captain America خواهد بود. این مجسمه سپر معروف Captain America را در یک دست و کلاه‌خود مخصوصش را نیز در دست دیگرش دارد که ابهت خاصی به او بخشیده است. در قسمت زیر می‌توانید تصویری که از این مجسمه منتشر شده است را مشاهده کنید.

با این که این مجسمه توجه بسیاری از هوادران را به خود جلب کرد و بسیاری از بازی‌بازان به دنبال خرید آن هستند، ولی هنوز قیمت دقیقی برای آن مشخص نشده است. همچنین استودیوی سازنده بیان کرد که به زودی خواهیم فهمید که در چه زمانی می‌توانیم این نسخه از بازی را پیش‌خرید کنیم. با این حال، مشخص نشد که نسخه‌ی Collector’s Edition این بازی حاوی موارد دیگری نیز می‌شود یا تنها با مجسمه‌ای زیبا از شخصیت Captain America روبرو هستیم. در طی همین مراسم، شخصیت‌هایی جدید معرفی شدند و اشاراتی نیز به دیگر اعضای دنیای قهرمانی مارول شد که شما می‌توانید خبر مربوط به آن را در این نشانی مطالعه کنید.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *