- دسته‌بندی نشده

Fortnite | از اسکین‌ شخصیت‌های سریال Stranger Things رونمایی شد

Fortnite | از اسکین‌ شخصیت‌های سریال Stranger Things رونمایی شد

در پی شروع شدن رویداد کراس‌اور میان سریال Stranger Things و بازی Fortnite، به تازگی محتویات مختلفی با محوریت این سریال در دسترس قرار گرفته است.

مدتی پیش پورتال‌هایی مشابه با آن چه در سریال مذکور وجود دارد، در منطقه‌ی Mega Mall به بازی اضافه شدند و به نوعی مشخص بود که شاهد همکاری دیگری بین شرکت اپیک گیمز (Epic Games) و یک اثر سینمایی و یا تلویزیونی هستیم. اپیک گیمز همچنین رویداد مشترک بین سریال و بازی را تایید کرد.

حال به تازگی محتویات مختلفی با محوریت سریال به این عنوان اضافه شده است. بازی‌بازان می‌توانند با مراجعه به بخش فروشگاه بازی، اسکین شخصیت‌ Chief Hopper و هیولای Demogorgon را دریافت کنند. همچنین پوسته‌‌ی جدیدی با حال و هوای سریال، برای سلاح‌ها و وسایل نقلیه‌ی موجود در بازی در دسترس قرار دارد. ارزش اسکین‌های مربوطه به ترتیب ۱۵۰۰ و ۱۲۰۰ عدد پول درون بازی است. با این وجود می‌توان انتظار داشت حالتی با مدت زمان محدود، ویژه‌ی سریال به بازی اضافه شود.

بازی Fortnite هم‌اکنون به صورت رایگان برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و گوشی‌های هوشمند در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *