- دسته‌بندی نشده

گزارش NPD: میزان فروش Marvel’s Spider-Man از Batman: Arkham City عبور نمود

گزارش NPD: میزان فروش Marvel’s Spider-Man از Batman: Arkham City عبور نمود

با آغاز شدن نمایشگاه کامیک‌کان سندیگو، تیم NPD لیستی از پرفروش‌ترین بازی‌های ابرقهرمانی تاریخ را منتشر نمود و همان‌طور که انتظار دارید، بازی‌ Marvel’s Spider-Man و مجموعه‌ی Batman: Arkham در رتبه‌های بالای این فهرست قرار می‌گیرند.

بر اساس گزارش مت پیسکاتلا (Matt Piscatella) از تیم NPD، بازی Marvel’s Spider-Man با وجود این که تنها یک سال از زمان انتشار آن می‌گذرد، توانسته است با اقتدار رتبه‌ی نخست لیست پرفروش‌ترین بازی‌های ابرقهرمانی تاریخ را از آن خود کند. چنین رتبه‌ای قابل پیش‌بینی بود زیرا چندی پیش اعلام شد، این بازی سریع‌ترین فروش میان بازی‌های ابرقهرمانی را به خود اختصاص داده است.

با اختلاف کمی نسبت به Marvel’s Spider-Man، بازی Batman: Arkham City در جایگاه دوم این لیست قرار گرفته است و از نظر بسیاری از بازی‌بازان و منتقدین، این دو بازی بهترین بازی‌های ابرقهرمانی ساخته شده در تاریخ صنعت بازی‌های رایانه‌ای محسوب می‌شوند. در نتیجه شکی نیست که هر دوی این بازی‌ها لیاقت کسب این رتبه‌ی درخشان را دارا هستند. دیگر نسخه‌های مجموعه‌ی Batman: Arkham و حتی نسخه‌های غیر مرتبط با این مجموعه نیز شامل این لیست می‌شوند و بازی‌های LEGO Batman و LEGO Marvel Heroes به ترتیب رتبه‌های چهارم و پنجم را کسب نموده‌اند.

از زمانی که به یاد داریم، عناوین ابرقهرمانی همیشه مورد توجه مخاطبان قرار گرفته‌اند و فروش این بازی‌ها علی‌رغم دارا بودن کیفیت بالا، غافل‌گیرکننده نبوده و تاکنون بسیاری از طرفداران انتظار فروش شگفت‌انگیزی را از این بازی‌ها داشته‌اند. اما ممکن است این لیست با انتشار بازی‌های Marvel’s Avengers و Marvel Ultimate Alliance 3 به کلی تغییر نماید و برای روشن شدن این موضوع، بایستی تا زمان عرضه‌ی آنها صبر نماییم.

۱۰ عنوان نخست این لیست:

رتبه‌ی بازی عنوان بازی
۱ Marvel’s Spider-Man
۲ Batman: Arkham City
۳ Batman: Arkham Knight
۴ LEGO Batman
۵ LEGO Marvel Super Heroes
۶ Spider-Man: The Movie
۷ Spider-Man: The Movie 2
۸ Injustice: Gods Among Us
۹ Batman: Arkham Asylum
۱۰ Injustice 2

بازی Marvel’s Spider-Man در حال حاضر به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی این عنوان را از این نشانی و به قلم مهدی رضایی مطالعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *