- دسته‌بندی نشده

گزارش: بازی Bully 2 توسط شرکت راک استار کنسل شده است

گزارش: بازی Bully 2 توسط شرکت راک استار کنسل شده است

با فاصله گرفتن از E3 2019 و فرارسیدن فصل تابستان اگرچه کمی بازار شایعات کساد است اما هنوز هم از گوشه کنار شایعاتی از بازی‌های محبوب به گوش می‌رسد. بازی‌های راک استار از جمله عناوینی هستند که هر چند هفته یک بار شایعاتی جدید در رابطه با آن‌ها منتشر می‌شود و بازی Bully 2 نیز از یان قضیه مستثنی نیست. جدید‌ترین شایعات و گزارش‌ها از کنسل شدن این بازی توسط راک استار خبر می‌دهند.

به تازگی یکی از کاربران سایت رددیت با نام Fika122، مدعی شده که با یکی از کارمندان سابق شرکت راک استار که برروی ساخت بازی Bully 2 کار کرده تماس گرفته است و از مکالمات رد و بدل شده، این طور به نظر می‌رسد که راک استار پیش‌تر ساخت بازی Bully 2 را متوقف کرده است. همچنین این طور به نظر می‌رسد در بازی کنسل شده‌ی Bully 2، جیمی هاپکینز به عنوان شخصیت اصلی حضور داشته و داستان بازی به ماجراهای وی در کمپ تابستانی و نه مدرسه اختصاص داشت. مکالمات مطرح شده را می توانید در قسمت پایین مطالعه کنید:

آیا زمانی که در شرکت راک استار مشغول به کار بودی، برروی ساخت بازی Bully 2 نیز همکاری داشتی و یا اطلاعاتی از این عنوان داری؟

از آن‌جایی که راک استار رسماً بازی Bully 2 را معرفی نکرده است من نمی‌توان مشخصا نظری بدهم. به طور مثال من نمی‌توانم بگویم قبل از این که این پروژه کنسل شود، من به مدت چند ماه برروی آن کار می‌کردم و حتی نمی‌توانم در مورد محتویات یا مکانیزم هایی به مانند climbing system که برروی آن کار می‌کردم صجبت کنم.

می توانی به من در مورد شوخی‌ها و کارهای شیطنت آمیز بازی که برروی آن‌ها کار می‌کردی بیشتر بگویی؟

من مشخصا گفتم که برروی موارد مطرح شده کار نمی‌کردم و قطعا این نکته ار نیز نباید اضافه کنم که ما قصد داشتیم تا شوخی کابل نامرئی را به بازی اضافه کنیم ( تلاش داشتیم تا از فیزیک اولیه‌ی طناب‌های RDR 2 استفاده کنیم). همچنین نباید به قابلیت پریدن به درون سطل زباله اشاره کنم که می‌توانستید برای گم کردن کسی که شما را تعقیب می‌کند، در آن پنهان شوید. یا اینکه بتوانید پشت درخت یا ستون‌ها پنهان شوید و از دید دیگران مخفی بمانید.

بسیار خب من فکر می‌کنم به اندازه‌ی کافی به من اطلاعات داده‌ای اما من یک سوال دیگر نیز دارم اینکه آیا می‌توانی اطلاعات بیشتری از بازی به من بدهی؟ به مانند داستان، شخصیت‌ها یا یک همچین چیزی. بسیار باعث تاسف است که این بازی کنسل شد

قطعاً چنین بازی که وجود خارجی ندارد در مورد ماجراهای جیمی هاپکینز در تعطیلات تابستانی و در خانه‌ی مجلل پدرخوانده‌اش نبود و هیچ کمپ تابستانی یا شهری در اطراف برای گشت و گذار وجود نداشت و شخصیت منفی اصلی بازی نیز خواهر خوانده‌ی شما نبود.

جیمی هاپکینز دوباره به عنوان شخصیت اصلی حضور داشت؛ واو. فقط یک سوال دیگر می‌پرسم و دیگر مزاحمت نمی‌شوم؛ آیا می‌دانی که چرا این بازی کنسل شد؟

اطلاعی ندارم. به طور بسیار ناگهانی به من گفته شد که به این کار ادامه ندهم و به نظر می‌رسد مدیران بالادستی از این پروژه راضی نبودند.

من نمی‌توانم با این موضوع که راک استار بازی bully 2 را کنسل کرد کنار بیایم. این موضوع بسیار ناامید کننده است اما در هر صورت بسیار سپاسگزارم که در مورد این بازی اطلاعاتی به من دادی.

من تقریبا یک دهه است که در شرکت راک استار کار نمی‌کنم و ممکن است همه چیز تغییر کرده باشد و ممکن است هر اتفاقی در این مدت رخ داده باشد.

بله من موافقیم. احتملا به این سوال جواب نمی‌دهی اما آیا می‌دانی که تصاویر لو رفته از بازی Bully 2 معتبر بوده‌اند؟

من مشخصاً مرد پستچی را به یاد دارم. در مورد سایر شخصیت‌ها نمی‌توامن با اطمینان نظر دهم اما فکر می‌کنم همه‌ی آن‌ها درست باشند.

همان طور که فرد مورد نظر به آن اشاره کرد، ممکن است راک استار در آن برهه‌ی زمانی بازی Bully 2 را به دلایلی لغو کرده باشد اما بر اساس شایعات و گزرش‌هایی که طی سال‌های اخیر منتشر شده‌اند، این گزینه محتمل است که شرکت راک استار بار دیگر ساخت این بازی را از سر گرفته باشد. در هر صورت بهتر است تمام اطلاعات منتشر شده را فعلا به عنوان شایعه در نظر بگیرید و باید دید که راک استار چه زمانی از بازی Bully 2 رونمایی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *