- دسته‌بندی نشده

گزارش: احتمال عرضه‌ی بازی Final Fantasy 7 Remake برروی کنسول اکس‌باکس وان شدت گرفت

گزارش: احتمال عرضه‌ی بازی Final Fantasy 7 Remake برروی کنسول اکس‌باکس وان شدت گرفت

شعبه‌ی آلمان بخش اکس‌باکس با ثبت پستی در صفحه‌ی اجتماعی خود درباره‌ی بازی مورد انتظار Final Fantasy 7 Remake، احتمال عرضه‌ی آن برروی کنسول اکس‌باکس وان را افزایش داد.

با وجود بازی‌های مورد انتظار بسیاری که قرار است برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود، طرفداران زیادی منتظر بازی Final Fantasy 7 Remake به همراه دیگر بازی‌های آن نیز هستند. اما بایستی توجه داشته باشید که این بازی ممکن است انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ نباشد.

شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix) از قبل توضیحاتی درباره‌ی احتمال عرضه‌ی بازی Final Fantasy 7 Remake برروی کنسول‌های نسل آینده را ارائه نموده است ولی احتمالا این بازی در نسل جاری برروی کنسول‌های دیگری نیز منتشر شود.

شعبه‌ی آلمان بخش اکس‌باکس با ثبت پستی در صفحه‌ی اجتماعی خود از انتشار بازی در سال آینده برروی کنسول اکس‌باکس وان خبر داد. جالب این است که تاریخ عرضه‌ی آن را در همان روز انتشار بازی برروی پلی‌استیشن ۴، اعلام شده است. به همین دلیل امکان دارد این موضوع فقط یک اشتباه باشد زیرا همان طور که اطلاع دارید، این بازی حداقل یک انحصاری زمانی خواهد بود و تاریخ اعلام شده، شک و تردیدی را بر دل طرفداران ایجاد کرده است. این پست بعد از مدتی حذف گردید و تصویر آن هنوز در فضای مجازی موجود است.

با وجود نسخه‌های اخیر مجموعه Final Fantasy که برروی چند پلتفرم عرضه شده است و این پست منتشر شده از طرف بخش اکس‌باکس، می‌توان به این نتیجه رسید که این موضوع حقیقت دارد. به هرحال ممکن است این فقط یک اشتباه از سوی بخش اکس‌باکس باشد و چنین موضوعی مبنی بر انتشار بازی برروی کنسول اکس‌باکس وان حقیقت نداشته باشد.

شما می‌توانید تصویر منتشر شده از این پست را در قسمت پایین مشاهده نمایید:

بازی Final Fantasy 7 Remake به منظور عرضه در تاریخ ۳ مارچ ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ برنامه‌ریزی شده است و شما می‌توانید اخبار و اطلاعات این بازی را از این نشانی دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *