- دسته‌بندی نشده

کارگردان بازی Mortal Kombat 11 تصویری از شخصیت Sindel منتشر کرد

کارگردان بازی Mortal Kombat 11 تصویری از شخصیت Sindel منتشر کرد

مدتی است اولین بسته‌ی الحاقی از چند بسته‌ی الحاقی مرتبط با شخصیت‌های Mortal Kombat 11 با محوریت Shang Tsung منتشر شده است. اما این تنها شروعی بر انتشار شخصیت‌های جدید برای این بازی است و همان‌طور که می‌دانید اخیرا لیستی از تمام شخصیت‌های بسته‌ی الحاقی بازی لو رفته که اخبار منتشر شده پس از آن در رابطه با شخصیت‌های جدید بازی، مهر تاییدی بر این خبر هستند.

امروز آقای اد بون (Ed Boon)، کارگردان خلاق مجموعه بازی Mortal Kombat، در صفحه‌ی توییتر شخصی خود عکسی از یکی از شخصیت‌های بعدی بسته الحاقی بازی، یعنی Sindel را منتشر کرد که شبیه به نمایش ورود او به صحنه‌ی مبارزه است.

اد بون با انتشار این عکس حضور این شخصیت در بازی را به طور رسمی تایید کرد اما تاریخ انتشاری برای آن مشخص نکرده است. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، شخصیت سیندل نیز با کمی تغییر خود را برای حضور در این سری بازی آماده کرده است ولی با وجود تمام تغییرات، باز هم برای افرادی که با او آشنایی قبلی داشته‌اند قابل تشخیص است. با اینکه در گذشته نیز لیستی از شخصیت‌های که در آینده به بازی اضافه می‌شوند لو رفته بود ولی تا به الان این تصویر، واضح‌ترین معرفی در این لیست حساب می‌شود.

همانطور که در تریلر معرفی شخصیت Shang Tsung مشاهده کردیم، متوجه شدیم که مبارزان دیگری از جمله Sindel ,Nightwolf ,Spawn و دو نفر دیگر نیز به بازی اضافه خواهند شد که تا به اینجای راه، اخبار پراکنده‌ای از هرکدام از این شخصیت‌ها منتشر شده است.

اگر نسخه‌های قبلی بازی را تجربه کرده باشید، می‌دانید که از نقاط قوت سیندل می‌توان به جیغ‌هایش اشاره کرد که علاوه بر آسیب رساندن به حریف، باعث گیج شدن مقطعی او نیز می‌شود. همچنین در بخش حرکات تمام‌کننده نیز او از صدا و یا موهای خود برای کشتن دشمنان استفاده می‌کرد. حال باید منتطر باشیم تا در آینده اخبار بیشتری را درباره‌ی مبارزات او و همچنین تاریخ دقیق انتشارش شاهد باشیم.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین در صورتی که علاقه دارید می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی که تحت عنوان «و خون جاری خواهد شد… | نقد و بررسی بازی Mortal Kombat 11» برای شما عزیزان در وب‌سایت گیمفا آماده شده است را مطالعه‌ی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *