- دسته‌بندی نشده

چالش‌های جدیدی به بازی Anthem اضافه گردید

چالش‌های جدیدی به بازی Anthem اضافه گردید

بازی Anthem از زمان انتشار تاکنون، چندان محتوای بزرگی را دریافت نکرده است و اکثر محتویات اضافی آینده‌ی آن دچار تاخیر شده است. به‌روزرسان Cataclysm قرار است به صورت رایگان برای آزمایش در دسترس عموم قرار گیرد و چالش‌های طوفان (The Oncoming Storm) برای آن در حال آماده‌سازی است. همچنین، چالش‌های طوفان هم‌اکنون به این بازی اضافه گردیده است.

بسیاری از چالش‌های طوفان حول محور نابودی کریستال‌ها در نقشه بوده و رویدادهای دنیای کریستالی (Crystal World)، همراه با مغلوب نمودن دشمنان کریستال‌شده در آن وجود دارد. به اتمام رساندن این چالش‌ها پاداش‌هایی را به منظور تهیه‌ی تجهیزات تزیینی در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. این چالش‌ها محتوای اضافه‌ی بزرگی قلمداد نمی‌شود ولی می‌تواند طرفداران را تا زمان انتشار بیسته‌الحاقی Cataclysm، سرگرم نماید.

محتوای اضافی Cataclysm، قرار است شامل منطقه‌ی جدیدی به همراه چالش‌های زمانی و سلاح‌های قدرتمند تازه‌ای شود. همچنین قرار است ماموریت‌های جدید و تهدیدات قلمروها نیز به این به‌روزرسان اضافه گردد.

بازی Anthem در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی این عنوان را از این نشانی و به قلم امیرمهدی نامجو مطالعه نمیاند. همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با بازی Anthem را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *