- دسته‌بندی نشده

هایلایت : اتحاد نهایی | نکاتی که باید پیش از خرید بازی Ultimate Alliance 3: The Black Order بدانید

هایلایت : اتحاد نهایی | نکاتی که باید پیش از خرید بازی Ultimate Alliance 3: The Black Order بدانید

در جدیدترین شماره از برنامه‌ی ویدئویی «هایلایت»، به سراغ بازی جدید بتسدا یعنی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order رفته‌ و نکاتی که پیش از خرید این بازی باید بدانید را بررسی کرده‌ایم.

تاکنون چهل‌ و دو شماره از برنامه‌ی «هایلایت» منتشر شده و اینک با شماره چهل و سوم آن در خدمت شما عزیزان هستیم. در «هایلایت»، نکاتی که پیش از خرید یک بازی باید بدانید را به اطلاعتان خواهیم رساند.

نام مارول (Marvel) نسبت به دیگر نام‌های حوزه‌ی سرگرمی بسیار درخشان‌تر است و با مشاهده‌ی عملکرد این برند طی چندسال اخیر، می‌توان به راحتی به این واقعیت پی برد. یکی از دلایل مهم‌ برتری و افزایش محبوبیت مارول نسبت به دیگر برندهای حوزه‌ی سرگرمی، عرضه‌ی یک جهان سینمایی بسیار عالی به مخاطبین خود بوده است و حال قرار است تا جهانی مشابه را در حوزه بازی‌های ویدئویی مشاهده کنیم. مارول در حال پیگیری جدی‌تر این موضوع نسبت به گذشته و با بهترین کیفیت ممکن است و Ultimate Alliance 3: The Black Order خود نمونه‌‌ای بارز از این تلاش مارول به شمار می‌آید.

در جدیدترین شماره‌ی «هایلایت»، به بررسی نکاتی که باید پیش از خرید این بازی بدانید، پرداخته‌ایم. با ما و قسمت جدیدی از «هایلایت»، همراه باشید.

دانلود با کیفیت HD دانلود با کیفیت SD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *