- دسته‌بندی نشده

نینتندو سوییچ لایت تنها نسخه‌ی جدید از سوییچ در سال جاری خواهد بود

نینتندو سوییچ لایت تنها نسخه‌ی جدید از سوییچ در سال جاری خواهد بود

شرکت نینتندو (Nintendo) به تازگی اعلام کرده است که نینتندو سوییچ لایت، تنها نسخه‌ی جدید نینتندو سوییچ در سال جاری خواهد بود و آن‌ها در حال حاضر برنامه‌ای برای ارتقا‌ی نسخه‌ی اصلی سوییچ ندارند.

نینتندو ساعاتی قبل بالاخره به شایعات پایان داد و از نسخه‌ی جدید کنسول نینتندو سوییچ با نام نینتندو سوییچ لایت رسما رونمایی کرد. این نسخه از سوییچ، دارای صفحه نمایش کوچک‌تری است که با تمرکز بر ویژگی قابل حمل بودن کنسول طراحی شده است.

در گذشته شایعاتی در جریان بود که خبر از عرضه‌ی دو نسخه از سوییچ را در سال جاری می‌داد. طبق شایعات، یک نسخه از سوییچ به نظر می‌رسید مشابه‌ی نسخه لایت فعلی است و نسخه‌ی دیگر ارتقا سخت‌افزاری داشته و ویژگی‌های بیش‌تری را برای عرضه خواهد داشت. حال با عرضه شدن نسخه‌ی لایت، رئیس شعبه‌ی آمریکای نینتندو، داگ بوزر (Doug Bowser)، به تازگی اعلام کرده است که در حال حاضر برنامه‌ی برای عرضه‌ی نسخه‌ی دیگری از سوییچ وجود ندارد. طبق گزارش منتشر شده، نسخه‌ی لایت تنها نسخه‌ی جدید از سوییچ است که در تعطیلات سال جاری میلادی عرضه می‌شود و به این معناست که اگر نسخه‌ی دیگری از سوییچ در دست ساخت باشد، در سال جاری عرضه نخواهد شد.

نینتندو سوییچ لایت (Nintendo Switch Lite) در تاریخ ۲۹ شهریور ماه سال جاری (۲۰ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) با قیمت ۲۰۰ دلار به بازار عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *