- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی آزمایشی بازی Gears 5 در دسترس قرار گرفت

نسخه‌ی آزمایشی بازی Gears 5 در دسترس قرار گرفت

نسخه‌ی آزمایشی بازی Gears 5 که با نام Gears 5 Versus Tech Test شناخته می‌شود، در حال حاضر به منظور دریافت با حجم ۱۰٫۸۹ گیگابایت در دسترس کاربران کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت.

علی‌رغم این که نسخه‌ی آزمایشی بازی Gears 5 در دسترس قرار گرفت ولی سرورهای آن از فردا شروع به کار خواهند نمود و علاقه‌مندان می‌توانند در حال حاضر حساب کاربری خود را از طریق فروشگاه اکس‌باکس و با حجم ۱۰٫۸۹ گیگابایت برروی کنسول اکس‌باکس وان دریافت نمایند؛ احتمالا این حجم برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز صدق نماید.

همراه با حالت‌های بخش چندنفره‌ی آن مانند: King of the Hill و اسکلیشن (Escalation)، حالت آرکید (Arcade) نیز که چندین مهارت انفعالی، جمجمه و سلاح‌های قدرتی را به منظور خریداری در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد، برای این نسخه‌ی آزمایشی در دسترس قرار گرفته است. همچنین دو نقشه‌ی دیستریکت (District) و ترینینگ گراوند (Training Ground) همراه با بوت‌کمپ تمرینی (Bootcamp) و مینی‌تور بخش داستانی (Mini-Tour) نیز در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است. سرورهای نسخه‌ی آزمایشی بازی Gears 5 قرار است از فردا و در روز جمعه ۲۸ تیرماه (۱۹ جولای) آغاز به کار گردد و تا تاریخ دوشنبه ۳۱ تیرماه (۲۲ جولای) ادامه داشته باشد

لازم به ذکر است که نسخه‌ی آزمایشی دیگری نیز در فاصله‌ی ۴-۷ مردادماه سال جاری (۲۶-۲۹ جولای) برگزار خواهد شد. به دلیل این که این یک نسخه‌ی آزمایشی از بخش چندنفره‌ی بازی Gears 5 بوده، بهتر است به منظور یافتن رقابت، صف انتظاری را برای طرفداران ارائه نماید.

بازی Gears 5 قرار است در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. همچنین به تازگی گزارشی مبنی بر حذف استعمال دخانیات از این بازی نیز منتشر گردیده است. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با بازی Gears 5 را از این نشانی دنبال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *