- دسته‌بندی نشده

معمای جالبی از تریلر E3 2019 بازی Halo Infinite کشف شد

معمای جالبی از تریلر E3 2019 بازی Halo Infinite کشف شد

طی خبری که امروز منتشر شده است متوجه شدیم که معمای بسیار عجیبی در تریلر بازی Halo که در مراسم E3 2019 نمایش داده شده بود، مخفی شده است. این رمزگشایی به وسیله‌ی یکی از کاربران توییتر و البته طرفداران جدی این مجموعه انجام شده است و در نهایت مشخص شد که این رمز، حاوی یک فایل صوتی از سخنگوی کورتانا بوده که اطلاعاتی در رابطه با داستان بازی را برای شما شرح می‌دهد.

در ادامه تصاویر مربوط به این خبر که در توییتر طرفدار مذکور منتشر شده بود را مشاهده می‌کنید. همانطور که می بینید، گویی شخصی از قصد این کد را در تریلر بازی قرار داده است و کاملا واضح است که استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) مطمئن بوده یک نفر این رمزگشایی را انجام می‌دهد؛ وگرنه هرگز این کد را در ویدئو مخقی نمی‌کرد. شخص رمزگشا توضیح می‌دهد که با گرفتن اسکرین‌شات‌های متعدد و کنار هم قرار دادن خطوط قرمز مخفی شده در آن توانسته است به این QR code دسترسی پیدا کند.

رمزگذاری‌های این چنین در صنعت بازی‌های کامپیوتری تقریبا متعارف است ولی رمزگشایی کردن آن‌ها کار هرکسی نیست که نشان می‌دهد طرفداران بازی Halo در این زمینه کاملا قوی ظاهر شده‌اند. بازی Halo Infinite قرار است در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس اسکارلت و پلتفرم رایانه های شخصی عرضه شود. همچنین لازم به ذکر است که تا به اینجا هیچگونه اخبار و تریلری از گیم‌پلی بازی و یا حتی جزئیات داستانی آن برای ما مشخص نشده است. در صورتی که از علاقه‌مندان به این بازی هستید شما را به مطالعه‌ی مقاله‌ی «امید به بی‌کران | ویژگی‌هایی که می‌تواند Halo Infinite را به عنوان موفقی تبدیل کند» در رابطه با آن دعوت می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *