- دسته‌بندی نشده

مدیر ربلیون: پول عامل اصلی عرضه‌ی انحصاری بازی‌ها برروی فروشگاه اپیک است

مدیر ربلیون: پول عامل اصلی عرضه‌ی انحصاری بازی‌ها برروی فروشگاه اپیک است

مدیر ارشد اجرایی استودیوی ربلیون (Rebellion)، آقای جیسون کینگزلی (Jason Kingsley)، اخیرا به صحبت درباره‌ی فروشگاه جدید شرکت اپیک گیمز (Epic Games) و موضوع عرضه‌ی انحصاری بازی‌ها برروی این فروشگاه پرداخته است.

براساس اطلاعات منتشر شده، آقای کینگزلی درباره‌ی بازی Zombie Army 4: Dead War و دلیل عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی به صورت انحصاری زمانی برروی فروشگاه اپیک گیمز صحبت کرده است. کمی قبل از مراسم E3 و اعلام انحصاری زمانی شدن این بازی، آقای کینگزلی اعلام کرده بود که احتمال انحصاری شدن بازی جدید آن‌ها برروی یک فروشگاه خاص بسیار کم است ولی به نظر می‌رسد پیشنهاد شرکت اپیک به این استودیو بسیار جذاب‌تر از آن بوده که بتوان آن را رد کرد.

در مجموع، من ترجیح می‌دهم که بازی را به صورت انحصاری عرضه نکنم ولی حقیقتا، من موقعیت اپیک گیمز را درک می‌کنم و اگر بخواهم صادقانه بگویم، آن‌ها برای ساختن فروشگاه خود، در حال خرج کردن پول بسیار زیادی هستند. این موضوع بسیار عالی است و ما کمی از پول آن‌ها را برمی‌داریم؛ ما بابت این موضوع بسیار متشکر هستیم. موضوع بازی Zombie Army 4: Dead War کامل تجاری بود.

ما از این موضوع که شرکت اپیک گیمز در حال انحصاری کردن بازی‌ها است، مطلع بودیم ولی در آن زمان پیشنهادی دریافت نکرده‌ بودیم. من فکر نمی‌کردم آن‌ها به ما پیشنهادی بدهند؛ چرا که معمولا به سراغ بازی‌های بسیار بزرگ می‌روند.

واضح است که آن‌ها بازی Zombie Army 4 را یک عنوان بزرگ فرض می‌کنند که بسیار خوب است. این یک دست‌آورد اضافی برای ما است. من به وسیله‌ی اعداد و ارقامی که آن‌ها به ما پیشنهاد دادند، بسیار شگفت‌زده شدم.

به عنوان یک توسعه‌ دهنده‌ی مستقل، شما باید از فرصت‌ها استفاده کنید. زمانی که چیزی مانند این به شما پیشنهاد می‌شود، شما باید تا حدودی در ریسک و خطرات کار شریک شده و در مقابل، از سود آن نیز بهره ببرید.

تاریخ دقیق انتشار بازی Zombie Army 4: Dead War، هنوز مشخص نشده ولی استودیوی ربلیون تایید کرده است که این بازی اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. با توجه به بازه‌ی زمانی عناوینی که به صورت انحصاری برروی فروشگاه اپیک گیمز منتشر می‌شوند، کاربران پلتفرم استیم باید تا اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی برای خرید این بازی منتظر بمانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *