- دسته‌بندی نشده

محبوب‌ترین بازی‌های هفته از دید مجله‌ی فامیتسو | باز هم Final Fantasy 7 Remake در صدر

محبوب‌ترین بازی‌های هفته از دید مجله‌ی فامیتسو | باز هم Final Fantasy 7 Remake در صدر

برای چندمین هفته‌ی پیاپی، باز هم عنوان Final Fantasy 7 Remake عنوان موردانتظارترین بازی را در میان خوانندگان مجله‌ی فامیتسو به خود اختصاص داده است.

با وجود اینکه هنوز زمان بسیار زیادی تا عرضه‌ی رسمی بازی Final Fantasy 7 Remake باقی مانده است(۱۳ اسفند سال ۹۸)، خوانندگان مجله‌ی فامیتسو هر هفته آن را به عنوان محبوب‌ترین بازی که در آینده منتشر خواهد شد انتخاب می‌کنند. این هفته نیز همچون هفته‌های گذشته، بازی مذکور مقام نخست را به کمک ۱,۱۰۵ رای و با اختلاف زیادی نسبت به رتبه‌ی دوم یعنی بازی Project Sakura Wars از آن خود کرده است. این عنوان نیز همانند هفته‌ی گذشته موفق شده است تا همچون Final Fantasy 7 Remake رتبه‌ی خود را به کمک ۸۶۳ رای حفظ کند.

در همین حال، رتبه‌ی سوم این جدول به بازی Dragon Quest 11 S: Echoes of An Elusive Age Definitive Edition، ساخته‌ی نقش آفرینی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) تعلق دارد که موفق شده است تا ۶۲۸ رای را به نام خود ثبت کند. این عنوان نیز درست مثل دو بازی قبلی، موفق شده تا همچون هفته‌ی گذشته رتبه‌ی خود را حفظ کند. پس از آن هم بازی Persona 5 Royal با ۶۰۷ رای در رتبه‌ی بعدی قرار دارد که با اختلاف نسبتا کمی نسبت به Dragon Quest XI S، رتبه‌ی چهارم را به بازی رقیب واگذار و البته یک پله صعود کرده است.

Monster Hunter World: Iceborne که به عنوان یک بسته‌ی الحاقی بزرگ برای عنوان Monster Hunter World شناخته می‌شود رتبه‌ی پنجم را با ۵۵۹ رای به خود اختصاص داده است و با یک پله صعود نسبت به هفته‌ی گذشته در این لیست حضور دارد که نشانگر محبوبیت بالای این بازی و بسته‎‌ی الحاقی آن نزد بازی‌بازان است.

رتبه‌ی ششم این جدول اما به بازی Fire Emblem: Three Houses با ۵۰۱ رای تعلق دارد که با سقوطی ۲ پله‌ای مواجه شده است. البته انتظار می‌رود با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی آن، افراد بیشتری در نظرسنجی‌های بعدی فامیتسو به آن رای دهند. عنوان Samurai Shodown که پس از انجام این نظرسنجی منتشر شده است درست مانند هفته‌ی گذشته در رتبه‌ی هفتم آن با ۴۸۸ رای قرار دارد.

بازی‌ Pokemon Sword/Shield با ۴۵۹ رای و یک پله صعود در رتبه‌ی هشتم جدول این هفته قرار دارد. رتبه‌ی این جدول اما به بازی مفرح Animal Crossing: New Horizons اختصاص دارد که نسبت به هفته‌ی پیشین، یک پله سقوط کرده و با ۳۵۳ رای به عنوان نهمین بازی محبوب نزد خوانندگان مجله‌ی فامیتسو شناخته می‌شود. در آخر، بازی Death Stranding برای نخستین بار در چند هفته‌ی اخیر با ۳۴۰ رای در رتبه‌ی دهم قرار دارد و نسبت به هفته‌ی گذشته ۳ پله صعود کرده است.

جدول محبوب‌ترین بازی‌های این هفته از دید مجله‌ی فامیتسو:

نام بازی رتبه‌ی این هفته پلتفرم مقصد
Final Fantasy VII Remake ۱ پلی‌استیشن ۴
Project Sakura Wars ۲ پلی‌استیشن ۴
Dragon Quest XI S ۳ نینتندو سوئیچ
Persona 5 Royal ۴ پلی‌استیشن ۴
Monster Hunter World: Iceborne ۵ پلی‌استیشن ۴
Fire Emblem: Three Houses ۶ نینتندو سوئیچ
Samurai Shodown ۷ پلی‌استیشن ۴
Pokemon Sword/Shield ۸ نینتندو سوئیچ
Animal Crossing: New Horizons ۹ نینتندو سوئیچ
Death Stranding ۱۰ پلی‌استیشن ۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *