- دسته‌بندی نشده

ماد جدید Halo: Combat Evolve همراه با مراحل جدید و رزولوشن ۴K در دسترس قرار گرفت

ماد جدید Halo: Combat Evolve همراه با مراحل جدید و رزولوشن ۴K در دسترس قرار گرفت

Halo: Master Chief Collection احتمالا تا پایان سال جاری در دسترس طرفداران قرار بگیرد اما به نظر می‌رسد بسیار از بازی‌بازان قصد تحمل این میزان صبر را نداشته و از طریق مادهای جدید، قصد دارند تجربه‌ای ارتقاع یافته از عناوین این سری را برروی تجربه برروی رایانه‌ی شخصی کسب کنند. حال تیمی مادساز توانسته‌اند تا با ارتقاع ماد خود به نسخه‌ی جدید یعنی ماد Halo SPV 3.2، تجربه‌ای جدیدی را به صاحبان و طرفداران قسمت اول این مجموعه، ارائه دهند.

Halo: Combat Evolve اولین نسخه‌ی مجموعه‌ی Halo بود که در سال ۲۰۰۱ علاوه بر کنسول اکس‌باکس، برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی نیز عرضه شد. طی این سال‌ها، تیم‌ها و افراد زیادی با عرضه‌ی مادهای بسیار برای نسخه‌ی رایانه‌ی شخصی Halo: Combat Evolve، تجربه‌ی جدیدی را به بازی‌بازان این نسخه ارائه دهند.

ماد Halo Single Player Version 3 یا به اختصار Halo SPV3 ابتدا در سال ۲۰۱۷ برای این اثر با هدف اضافه کردن مراحل و سلاح‌های جدید، عرضه گشت. حال تیم توسعه دهنده‌ی این ماد با عرضه‌ی نسخه‌ی جدید آن، مراحل جدید و همچنین قابلیت‌های جدیدی را به بخش سیستمی و تنظیمات این اثر اضافه کرده‌اند.

این ماد شامل شش ماموریت و همچنین یک سلاح لانچر جدید می‌شود. البته تیم سازنده یک بروزرسانی نیز برای بخش فنی ماد خود ارائه کرده‌اند که باعث رفع باگ‌ها و مشکلات گرافیکی گزارش شده‌ی آن می‌شود. اما مهم‌ترین تغییر که ماد مورد نظر در این عنوان ایجاد می‌کند، اضافه شدن بافت‌های ارتقا یافته‌ی گرافیکی و همچنین پشتیبانی از رزولوشن ۴K و حالت اولتراواید (Ultrawide) است.

دارندگان سیستم‌عامل‌های ویندوز غیر از نسخه‌ی ۱۰ آن، برای نصب این ماد حتما باید برنامه Net 4.6.1. را نصب کنند. همچنین برای نصب این ماد، شما باید نسخه‌ی غیر دستکاری شده‌ی Halo: Combat Evolve را در اختیار داشته باشد و امکان نصب این ماد به صورت مستقیم برروی دیگر نسخه‌های SPV3 وجود ندارد و ابتدا شما باید نسخه‌های قدیمی‌تر ماد مورد نظر را حذف کند.

Halo: Combat Evolve در حال حاضر در دسترس رایانه‌ی شخصی و همچنین نسخه‌ی اصلی اکس‌باکس قرار دارد. همچنین دارندگان کنسول اکس‌باکس وان نیز از طریق Halo: Master Chief Collection می‌توانند به این اثر دسترسی پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *