- دسته‌بندی نشده

ماد جدید بازی Metal Gear Solid V کیانو ریوز را به بازی اضافه می‌کند

ماد جدید بازی Metal Gear Solid V کیانو ریوز را به بازی اضافه می‌کند

ماد جدید بازی Metal Gear Solid V کیانو ریوز (Keanu Reeves) را با دو ظاهر متفاوت به بازی اضافه می‌کند؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با گیمفا همراه باشید.

جامعه‌ی علاقه‌مند به ساخت ماد، همواره ویژگی‌های جدید و هیجان‌انگیزی را به بازی‌ها اضافه کرده است. گاهی اوقات این ویژگی‌ها کاربردی و در بعضی موارد تزیینی و به منظور نشاندن لبخندی برروی صورت بازی‌بازان بوده است؛ توماس (Thomas the Tank) در بازی Resident Evil 2 Remake و شرک (Shrek) در بازی Sekiro: Shadows Die Twice از جمله‌ی این موارد در سال جاری بوده است. کیانو ریوز این روزها بسیار بر سر زبان‌ها قرار دارد و تعجبی ندارد که راه ورودش را به بازی‌های دیگر به غیر از Cyberpunk 2077، باز کند؛ حالا شما با استفاده از ماد جدید بازی Metal Gear Solid V، می‌توانید وی را به بازی اضافه نمایید.

با سپاس از JinMarr، مادساز نکسوز مادز (Nexus Mods)، طرفداران از این پس می‌توانند با دو ظاهر مختلف کیانو ریوز را به بازی اضافه نمایند. اولین ظاهری که وی در این چند ساله بسیار به آن شناخته می‌شود، شخصیت جان ویک (John Wick) بوده و با همان ظاهر کت‌ و شلوار پوش خود در بازی حضور دارد. ظاهر دوم وی نیز جانی سیلورهند (Johny Silverhand) از بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 بوده که خواننده‌ی بند ساختگی سامورایی (Samurai) است.

در حال حاضر بهترین زمان برای بازگشت به بازی Metal Gear Solid V است زیرا این ماد در حال حاضر در دسترس قرار دارد و طرفداران می‌توانند با جان ویک و جانی سیلورهند، لحظات لذت‌بخشی را در بازی برای خود رقم بزنند.

بازی Metal Gear Solid V در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید تصاویر شخصیت‌های کیانو ریوز را در قسمت پایین مشاهده نمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *