- دسته‌بندی نشده

لیست کامل بازی‌های یوپلی پلاس منتشر شد | حضور تمام عناوین مهم یو‌بی‌سافت

لیست کامل بازی‌های یوپلی پلاس منتشر شد | حضور تمام عناوین مهم یو‌بی‌سافت

سرویس اشتراکی یو‌پلی پلاس در شهریور ۹۸ (سپتامبر ۲۰۱۹) در دسترس کاربران رایانه‌ی شخصی و برنامه یوپلی (Uplay) قرار خواهد گرفت. سرویس مورد نظر این امکان را به کاربران می‌دهد تا با پرداخت مبلغی بابت اشتراک ماهیانه، تقریبا به تمام بازی‌های استودیوی یوبی‌سافت (Ubisoft) دسترسی داشته باشند.

ما از قبل می‌دانستیم که عناوین پیش‌روی استودیوی یوبی‌سافت که در سال جاری عرضه می‌شوند مانند Ghost Recon Breakpoint و Rainbow Six Quarantine و حتی Watch Dogs Legion را در این سرویس مشاهده خواهیم کرد اما حال یوبی‌سافت طی یک تیزر تبلیغاتی، به معرفی اکثر آثار موجود برروی این سرویس و همچنین مزیت‌ها آن اقدام کرد.

همانگونه که اکثر کاربران سرویس یوپلی امیدوار بودند، شاهد لیست بزرگ و بلندبالایی از عناوین یوبی‌سافت در سرویس یوپلی‌ پلاس هستیم که شامل تقریبا تمام عناوین قدیمی و جدید این استودیو می‌شود. بر اساس برخی اطلاعاتی که البته در تیزر مورد نظر به آن‌ها اشاره نشده بود، ما در این سرویس حتی شاهد عرضه‌ی تمام نسخه‌های Prince of Persia ،South Park و هردو نسخه‌ی Watch Dogs و ابته لیست بزرگی از مجموعه‌ی آثار زیر شاخه‌ی Tom Clancy و Assassins Creed نیز خواهیم بود.

البته عناوین و آثار قابل توجهی هم در لیست مورد نظر، جای خالیشان احساس می‌شود. در این لیست شاهد تمام قسمت‌های مجموعه‌ی Farcry به جز Farcry 1 که در واقع حق نشر آن در دست کرایتک (Crytek) قرار دارد و همچنین تمام قسمت‌های مجموعه‌ی Splinter Cell به غیر از نسخه‌ی Pandora Tomorrow که برای اولین این مجموعه را به حالت سوم شخص وارد کرد، شاهد خواهیم بود.

اما اگر نیمه‌ی پر لیوان را ببینیم، می‌توانیم از طریق این سرویس به تمام عناوین کلاسیک شرکت یوبی‌سافت مانند مجموعه‌ی Rainbow Six و Reyman و همچنین عنوان Beyond Good & Evil دسترسی پیدا کنیم. شما با دسترسی به این سرویس در هنگام عرضه، می‌توانید به بیش از ۱۰۰ بازی مهم و ۴۰۰۰ ساعت گیم‌پلی و همچنین بیش از ۵۰۰ بسته‌ی الحاقی از جکله بسته‌های الحاقی پیش‌روی بازی Assassins Creed Odyssey دسترسی پیدا کنید.

همچنین کاربران بازی Rainbow Six Siege نیز با خرید اشتراک موردنظر به تمام ۴۸ اوپراتور این بازی دسترسی پیدا می‌کنند. شما می‌توانید با تهیه‌ی اشتراک یوپلی پلاس، به صورت دسترسی زودهنگام نیز به بازی‌های آینده‌ی شرکت یوبی‌سافت دسترسی پیدا کنید.

سرویس یوپلی پلاس در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ (۳ سپتامبر ۲۰۱۹) در دسترس کاربران برنامه‌ی یوپلی در رایانه‌ی شخصی قرار خواهد گرفت. همچنین شما می‌توانید با ثبت نام در وب‌سایت رسمی یوبی‌سافت، تا تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۸ (۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹) به صورت آزامایشی و رایگان بهره ببرید و پس از آن نیز برای دسترسی به این سرویس باید مبلغی ماهیانه بالغ بر ۱۴٫۹۹ دلار را پرداخت نمایید. در ادامه شما را به تماشای تریلر معرفی بازی‌های موجود در سرویس یوپلی پلاس دعوت می‌کنیم:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P |دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *