- دسته‌بندی نشده

لیست اچیومنت‌ها به سرویس گوگل استیدیا اضافه خواهد شد

لیست اچیومنت‌ها به سرویس گوگل استیدیا اضافه خواهد شد

در نهایت لیست اچیومنت‌ها به سرویس گوگل استیدیا اضافه خواهد شد ولی در زمان انتشار این سرویس در دسترس نخواهد بود و با کمی تاخیر به آن اضافه خواهد شد.

از زمانی که کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ لیست اچیومنت‌ها را به بازی‌بازان معرفی نمود، این مورد تاکنون تبدیل به استانداردی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای گردیده است و اکثر بازی‌های عرضه شده برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و سرور استیم از این لیست پشتیبانی نموده‌اند. با ورود شرکت گوگل به عرصه‌ی رقابت در این صنعت، بسیاری از بازی‌بازان خواهان مطلع شدن از وجود اچیومنت‌ها در سرویس گوگل استیدیا هستند.

آندری درونیکو (Andrey Doronichev)، کارگردان محصول گوگل استیدیا، اضافه شدن لیست اچیومنت‌ها را به سرویس گوگل استیدیا تایید نمود ولی متاسفانه این مورد قرار نیست در زمان انتشار این سرویس در دسترس کاربران قرار گیرد. وی در این خصوص اظهار داشت:

بله اچیومنت‌ها، من به عنوان یک بازی‌باز قدیمی و از نظر روانشناختی فردی بلندپرواز، اچیومنت‌ها را دوست دارم و البته که ما چنین موردی را به مانند دیگر پلتفرم‌ها خواهیم داشت.

در ادامه نیز در خصوص اضافه شدن لیست اچیومنت‌ها توضیح داد:

اگرچه که اچیومنت‌ها در زمان انتشار این سرویس در دسترس طرفداران قرار نخواهد گرفت ولی در نهایت با کمی تاخیر به آن اضافه خواهد شد.

انتشار این سرویس و اتفاقاتی که در آینده با ورود آن به عرصه‌ی رقابت با دیگر پلتفرم‌ها رخ خواهد داد، بسیار هیجان‌انگیز است.

سرویس گوگل استیدیا قرار است در نوامبر سال جاری به صورت جهانی عرضه گردد و علی‌رغم نظرات ضد و نقیضی که درباره‌ی این سرویس وجود دارد، بسیاری از توسعه‌دهندگان از انتشار این سرویس هیجان‌زده هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *