- دسته‌بندی نشده

فروش جهانی نینتندو سوییچ به ۳۶/۸۷ میلیون دستگاه رسید

فروش جهانی نینتندو سوییچ به ۳۶/۸۷ میلیون دستگاه رسید

شرکت نینتندو به تازگی با انتشار گزارش مالی اخیر خود، آمار جدید مربوط به فروش جهانی کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ را به اشتراک گذاشته است. با توجه به اطلاعات ارائه شده، فروش جهانی نینتندو سوییچ به ۳۶/۸۷ میلیون دستگاه رسیده است.

اگر به خاطر داشته باشید، آخرین گزارش مالی این شرکت به فروش ۳۴/۷۴ میلیون دستگاه نینتندو سوییچ در مارس ۲۰۱۹ اشاره می‌کرد. حال با توجه به آمار جدید ارائه شده، نینتندو در طی سه ماه گذشته که دوره‌ی نسبتاً آرام سال محسوب می‌شود، توانسته است تا ۲/۱۳ میلیون دستگاه به فروش برساند. همچنین این اطلاعات نشان می‌دهند که فروش نرم افزار نینتندو سوییچ نیز به رقم ۲۱۰/۱۳ میلیون رسیده است.

پس از پشت سر گذاشتن کنسول‌های وی‌یو، گیم‌کیوب و N64، حالا نینتندو سوییچ با سرعت بسیار زیادی در حال رسیدن به فروش کنسول SNES است. در ماه مارس، نینتندو پیش‌بینی کرده بود که ۱۸ میلیون نینتندو سوییچ دیگر را تا پایان مارس ۲۰۲۰ به فروش خواهد رساند. اگر نینتندو بتواند به این هدف دست پیدا کند، شاهد فروش ۵۲ میلیون دستگاه نینتندو سوییچ خواهیم بود. برای شفاف سازی باید اعلام کنیم که فروش جهانی SNES معادل ۴۹/۱۰ میلیون دستگاه است. البته لازم به ذکر است که این پیش‌بینی پیش از معرفی نسخه‌ی لایت نینتندو سوییچ انجام شده بود. پس با این حساب ممکن است که تا کریسمس امسال شاهد پشت سر گذاشتن SNES توسط نینتندو سوییچ باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *