- دسته‌بندی نشده

طرح روی جلد بازی Cyberpunk 2077 به صورت دورو خواهد بود

طرح روی جلد بازی Cyberpunk 2077 به صورت دورو خواهد بود

هنگامی که از طرح روی جلد بازی Cyberpunk 2077 رونمایی شد، بسیاری از طرح منتشر شده به دلایل مختلفی ناراضی بودند. یکی از این دلایل ذکر شده این بود که چرا شخصیت مونث V برروی طرح روی جلد بازی Cyberpunk 2077 حضور ندارد. حال سی‌دی پراچکت رسما تایید کرده است که طرح روی جلد بازی Cyberpunk 2077 به صورت دورو خواهد بود.

هنگامی که از طرح روی جلد بازی Cyberpunk 2077 رونمایی شد، بسیاری از این طرح ناراضی بوده‌اند. دلایلی مختلفی بروضوع مطرح شد؛ بسیاری پس زمینه‌ی زرد رنگ را مناسب ندانسته و بسیاری دیگر بر این باور بوده‌اند که عدم حضور شخصیت مونث V برروی طرح روی جلد بازی بسیار ناامید کننده است و سی‌دی پراجکت را به مسائلی همچون تبعیض جنسیتی متهم کرده‌اند.

حال استودیوی سی‌دی پراجکت حداقل یکی از نگرانی‌های به وجود آمده را برطرف کرده است. این استودیو به تازگی رسماً اعلام کرد که طرح روی جلد بازی Cyberpunk 2077 به صورت پشت و رو خواهد بود یعنی در قسمت جلو تصویر شخصیت مذکر و در پشت جلد نیز تصویر شخصیت مونث خواهیم بود؛ حال این به شما بستگی دارد که بخواهید از کدام یک به عنوان طرح روی جلد اصلی استفاده کنید.

بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. همچنین مصاحبه‌ای منحصر به فرد و بی‌نظیر با سازندگان این بازی صورت گرفته است که شما را به مطالعه‌ی آن در اینجا دعوت می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *