- دسته‌بندی نشده

صداپیشگان بازی Wolfenstein Youngblood از نظرات خود درباره‌ی اولین پروتاگونیست مونث بودن در مجموعه می‌گویند

صداپیشگان بازی Wolfenstein Youngblood از نظرات خود درباره‌ی اولین پروتاگونیست مونث بودن در مجموعه می‌گویند

اخیرا صداپیشگان مونث در بازی Wolfenstein Youngblood، طی مصاحبه‌ای احساس خود را از اولین پروتاگونیست مونث بودن در سری بازی‌های Wolfenstein با ما به اشتراک گذاشتند.

صداپیشگان بازی Wolfenstein با نام های شلبی یانگ (Shelby Young) در نقش سف (Soph) و والریا لومن (Valerie Lohman) در نقش جس (Jess)، طی مصاحبه‌ای در رابطه با احساس خود را از اولین پروتاگونیست مونث بودن در این مجموعه صحبت کردند. خانم یانگ در این باره گفت:

بسیار خوشحال هستم که روز به روز تعداد بازی‌های بیشتری که در آنها شخصیت اصلی بازی مونث بوده در حال انتشار است و با استفاده از قدرت، توانایی‌ها و زیبایی‌های خود می‌توانند در بازی پیشروی کنند. چرا که زن‌ها تمامی این ویژگی‌ها را دارا هستند. این که زن‌ها را در این نقش مثبت در بازی ببینیم می‌تواند بسیار روحیه‌بخش و امید‌بخش باشد، چرا که خود من هم اکنون در سن بیست سالگی هستم و شاید بسیاری از نوجوانان و یا حتی کودکانی که علاقه به بازی‌های رایانه‌ای دارند، با دیدن شخصیت اصلی زن در این بازی نسبت به آینده‌ی خود و کارهایی که می‌توانند انجام دهند امیدوارتر شوند.

لازم به ذکر است بگوییم که این دو صداپیشه در روند توسعه و ساخت بازی که در سوئد برگزار شده بود، رابطه نزدیکی با یکدیگر داشتند؛ چرا که در این شهر غریب کس دیگری را نمی‌شناختند و تمام مدت در کنار یکدیگر بوده‌اند. خانم لومن در ادامه‌ی صحبت‌های همکار خود ادامه می‌دهد که:

زمانی که من کوچکتر بودم شاید بازی‌های زیادی با محوریت شخصیت مونث، به جز بازی لارا کرافت یا مورتال کمبت و در نهایت متروید وجود نداشتند. اما می‌توان گفت که هم‌اکنون زمان آن فرا رسیده تا دختر بچه‌های امروزی با شخصیت‌های اصلی مونث بیشتری در بازی روبرو شوند و کنترل آن‌ها را به دست بگیرند که خود من و همکارم شلوغی یکی از آن‌ها هستیم. ما در روند ساخت و توسعه این بازی احساس بسیار لذت‌بخشی داشتیم و در تمامی مسیر، حس سرزنده بودن در کنار هدفمندی و ارزشمندی لحظه‌ای از ما جدا نشد.

بازی Wolfenstein: Youngblood هم اکنون برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ، پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و در صورت تمایل می‌توانید، پیش‌نمایش منتشر شده از این بازی به قلم مصطفی زاهدی را در این نشانی و نقد بررسی آن تحت عنوان «دوقلوهای نازی‌کش | نقد و بررسی Wolfenstein: Youngblood» را در وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *