- دسته‌بندی نشده

یوبی‌سافت طرفداران را به منظور مشارکت در ساخت موسیقی‌های بازی Watch Dogs: Legion فرا می‌خواند

یوبی‌سافت طرفداران را به منظور مشارکت در ساخت موسیقی‌های بازی Watch Dogs: Legion فرا می‌خواند

طرفداران بازی Watch Dogs: Legion می‌توانند در این بازی، موسیقی‌های خود را ساخته و در بازی ارائه نمایند. شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) قرار است ۱۰ عدد از موسیقی‌هایی که توسط هنرمندان با استعداد ساخته می‌شود را در بازی قرار داده و این فرایند در طی گزینش آثار و نظارت آن‌ها به همراه شرکت هیت‌رکورد (HitRecord)، صورت خواهد پذیرفت.

شرکت یوبی‌سافت قرار است به منظور ارائه‌ی این آثار، دستمزدی را برای هنرمندان با توجه به تلاش آن‌ها در نظر بگیرد و این دستمزد بستگی به تعداد شرکت‌کنندگان در این رقابت خواهد داشت. همچنین در حال حاضر این دستمزد در حدود ۲۰۰۰ دلار تعیین شده است که این رقم قرار است میان هنرمندان تقسیم گردد و جزییات آن بسیار مبهم است.

شرکت یوبی‌سافت این همکاری را در وب‌سایت رسمی بازی Watch Dogs: Legion اعلام کرده و مشارکت طرفداران در منابع را شفاف‌سازی نموده است.

کلینت هاکینگ (Clint Hocking)، کارگردان بازی Watch Dogs: Legion، خواستار ایجاد این مشارکت از ابتدای پروژه بوده است و در این خصوص اظهار داشت:

ما از همان ابتدا خواستار مشارکت طرفداران در ساخت بازی Watch Dogs: Legion بودیم و با همکاری شرکت هیت‌رکورد، طرفداران با استعداد ما فرصت ارائه‌ی آثار خود در قالب موسیقی برای این بازی جهان باز را خواهند داشت.

این ۱۰ قطعه‌ی موسیقی قرار است از میان آثار ارائه شده در ماه جولای، گزینش شده و در پاییز سال جاری نتیجه‌ی آن برای علاقه‌مندان ارائه گردد. چنین اقدامی نخستین مرتبه نیست که از سوی شرکت یوبی‌سافت به وقوع می‌پیوندد و در گذشته، مشابه این همکاری برای بازی Beyond Good and Evil 2 صورت پذیرفته است؛ به علت مبهم بودن دستمزدها، بسیاری از طرفداران از این اقدام ناراضی هستند ولی این همکازی اقدامی تحسین‌ برانگیز از سوی شرکت یوبی‌سافت محسوب می‌شود.

بازی Watch Dogs: Legion قرار است در تاریخ ۳ مارچ ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه گردد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مربوط به این بازی را از این نشانی دنبال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *