- دسته‌بندی نشده

شرکت الکترونیک آرتس گزارش سه ماهه‌ی اول سال مالی ۲۰۲۰ را منتشر کرد

شرکت الکترونیک آرتس گزارش سه ماهه‌ی اول سال مالی ۲۰۲۰ را منتشر کرد

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، نتایج گزارش مالی اولیه خود را که تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۹ است، منتشر کرد. طبق گفته‌ی این ناشر، بازی Apex Legend، عناوین ورزشی EA Sport و سری The Sims توانسته‌اند شروع قدرتمندی در سال مالی ۲۰۲۰ داشته باشند.

اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیرعامل الکترونیک آرتس در این باره اظهار داشت:

ما شروع قدرتمندی در سال مالی ۲۰۲۰ داشتیم و تجربیاتی جدیدی مانند Apex Legend , EA Sports , The Sims و غیره را برای جامعه‌ی طرفدارانمان عرضه کردیم. از بازی‌های بزرگ جدید گرفته تا سرویس‌های زنده‌ در دراز مدت، اشتراک‌ها برروی پلتفرم‌های بیشتر و بازی‌های رقابتی، ما در تلاش هستیم تا با نوآوری، کیفیت و انتخاب برای طرفدارانمان پیشرو باشیم.

همچنین بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen)، مدیر ارشد مالی این شرکت اظهار داشت:

ما نتایج مالی را بالاتر از انتظارتمان تحویل دادیم که این به دلیل قدرت سری بازی‌های ما بوده است. این سه ماه نشان می‌دهد که چگونه قدرت استراتژی سرمایه‌ی ما با سرویس‌های لایو ترکیب شده و این نتایج قوی بدست آمده است. ما اعتقاد داریم که عناصر مناسب را به منظور ارائه‌ی سرگرمی به بازی‌بازان و نیز به دست آوردن موفقیت در کارمان، در اختیار داریم.

طبق این گزارش، بخش FIFA Ultimate Team در بازی FIFA 19، به طور روزانه بیش از ۳ میلیون بازی‌باز در آن حضور دارند. علاوه بر این، دانلود بسته‌های الحاقی بازی The Sims 4 نسبت به سال گذشته بیش از ۵۵% افزایش داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *