- دسته‌بندی نشده

شخصیت Falcon در Avengers حضور نخواهد داشت

شخصیت Falcon در Avengers حضور نخواهد داشت

وقتی که بازی Avengers به صورت رسمی در E3 2019 معرفی شد، کریستال دانامیکس (Crystal Dynamics) و اسکوئر انیکس (Square Enix) تنها پنج شخصیت قابل بازی را معرفی کردند. از آن زمان تا به این‌ حال نیز اخبار ضد و نقیضی نسبت به قابل بازی بودن شخصیت Hawkeye به گوش می‌رسند. حال طی هفته‌ی گذشته با نمایش برخی از پوسته‌های مخصوص به پنج شخصیت تائید شده‌ی این اثر، به نظر می‌رسد که شاهد حضور Sam Wilson ملقب به Falcon و البته Captain America نخواهیم بود.

در لباس‌های مبدلی که برای شخصیت Captain America معرفی شد، شاهد لباس شخصیت Sam Wilson بودیم که پس از مرگ Steve Rogers در اولین جنگ داخلی در دنیای کمیک، به عنوان Captain America آن را به تن کرد. همچنین اگر کیفیت و مشکل رنگ تصویر منتشر شده را در نظر نگیریم، به نظر می‌رسد که رنگ پوست نشان داده شده در تصویر نسبت به رنگ پوست شخصیت Steve Rogers در بازی، تیره‌تر است.

با تمام این تفاسیر، به نظر می‌رسد که شخصیت Sam Wilson را حداقل در قالب Falcon و یا Captain America و به صورت قابل بازی مشاهده نکنیم. این احتمال نیز وجود دارد که با توجه به تصویر نشان داده شده، شاهد حضور Sam Wilson در قالب Captain America و پس از ناپدید شدن Steve Rogers باشیم، اما سازندگان برای عدم لو رفتن داستان، تصمیم گرفتند تا نسبت به استفاده‌ی نام وی در تصاویر اجتناب کنند.

با این‌ حال باید تا تائید رسمی از سوی کریستال داینامیکس نسبت به حضور Sam Wilson در آخرین ساخته این استودیو صبر کنیم. گرچه در صورتی که شخصیت بسیار مهم Hawkeye در این اثر به عنوان شخصیت قابل بازی حضور پیدا نکند، حضور Falcon نیز حداقل در زمان عرضه‌ی Avengers کاملا غیر ممکن به نظر می‌رسد.

بازی Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ مه سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و استدیا در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *