- دسته‌بندی نشده

سی‌دی پراجکت رد توضیحاتی را درباره‌ی نقش مذاهب در Cyberpunk 2077 ارائه نمود

سی‌دی پراجکت رد توضیحاتی را درباره‌ی نقش مذاهب در Cyberpunk 2077 ارائه نمود

توسعه‌دهندگان بازی Cyberpunk 2077 در تلاش هستند تا شهر نایت‌سیتی (Night City) را به مکانی برای انجام هر عملی تبدیل نمایند. استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) در مورد شکل‌گیری مذاهب و تاثیرات آن در شهر نایت‌سیتی، توضیحاتی را ارائه نمود.

در مصاحبه‌ای با استودیوی سی‌دی پراجکت رد که به زبان لهستانی صورت گرفت و سپس توسط منبع مطبوعاتی IGN ترجمه گشت، این استودیو توضیحاتی را درباره‌ی نقش مذاهب در بازی Cyberpunk 2077 ارائه نمود. در این مصاحبه به نوعی وجود حزب مسیحیت تایید شد و این استودیو در این خصوص اظهار داشت:

از بسیاری از جهات، چشم‌انداز ما برای بازی Cyberpunk 2077 بر اساس موضوعات دنیای واقعی خواهد بود و مذهب نقش مهمی را از نظر اجتماعی در آن ایفا خواهد نمود. طرفداران شاهد وجود دین مسیحیت و شاخه‌های آن و یا مذاهبی از شرق خواهند بود.

ما در نظر نداریم تا از موضوعات مربوط به مذاهب اجتناب نماییم و واقعیت‌های دنیای فعلی برای ما مهم محسوب می‌شود. در نهایت، نتایج دنیای بازی Cyberpunk 2077 به تصمیمات بازی‌بازان ختم خواهد شد و ما هرگز آن‌ها را مجبور به انجام عملی نخواهیم کرد. همچنین ما مطمئن خواهیم شد که به دین و مذهبی بی احترامی نخواهد شد.

بازی Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *