- دسته‌بندی نشده

سیستم ضد تقلب جدیدی در بازی Overwatch راه‌اندازی شد

سیستم ضد تقلب جدیدی در بازی Overwatch راه‌اندازی شد

به تازگی طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که شرکت بلیزارد (Blizzard)، سیستم جدیدی را برای مبارزه با تقلب در بازی Overwatch خود طراحی کرده که امنیت و پایداری این عنوان منحصر به فرد و خاص را بیشتر می‌کند.

شرکت بازی‌سازی بلیزارد به طور معمول بازی‌ها خاص و منحصر به فردی را می‌سازد که در این میان، بازی Overwatch یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین‌های این شرکت به حساب می‌آید. اعضای این شرکت همیشه در تلاش بوده‌اند تا با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف، عناوین خود را ارتقا داده و آیتم‌ها و محتویات جدیدی را در اختیار هواداران و کاربران قرار دهند. علاوه بر این، بلیزارد همواره به عنوان یکی از سرسخت‌ترین شرکت‌ها در موضوع مقابله با تقلب شناخته می‌شود که سعی دارد تا جایی که می‌شود، یک بازی ایده آل و منصافنه را برای کاربران و بازی‌بازان خود ایجاد کند.

در همین راستا، به تازگی اخبار و گزارش‌هایی ارائه شده‌اند که بیان می‌کنند شرکت بلیزارد سیستم ضد تقلب جدیدی را در بازی Overwatch به راه انداخته تا با قدرت بیشتری با افراد متقلب در این بازی تیراندازی اول شخص مقابله کند. آقای جف کاپلن (Jeff Kaplan)، کارگردان عنوان Overwatch، طی پیامی اعلام کرده که این سیستم نوین، در حال حاضر برروی سرورهای تست عمومی قرار گرفته شده است که به صورت خودکار، بعد از شناسایی اعمال و کارهای ضد قانونی در بازی، مسابقات را به پایان می‌رساند و اجازه ادامه‌ی بازی را به کاربران و بازی‌بازان نمی‌دهد. او در اینباره چنین می‌گوید:

ما سیستم ردیابی متقلبان را ارتقا دادیم به گونه‌ای که پس از شناسایی کارهایی که برخلاف قوانین بازی هستند و تقلب محسوب می‌شوند، بازی به اتمام رسیده و بازی‌بازان و کاربران نمی‌توانند به تیراندازی خود ادامه دهند و باید مسابقه را ترک کنند. ما فکر می‌کنیم که این تنها یک قدم در سیر تکاملی خود شناخته می‌شود و همچنان کارهای بیشتری برای بهتر و بی‌نقص‌تر کردن بازی وجود دارند.

در نهایت نیز اگر به دنبال یک بازی تیراندازی هستید که به صورت چند نفره با دوستانتان به تجربه‌ی آن بپردازید و ازش لذت ببرید، عنوان Overwatch یکی از بهترین گزینه‌های شما خواهد بود که فضایی شاد و لذت‌بخش را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید به این اطمینان برسید که متقلبان و افرادی که قصد انجام کارهایی برخلاف قوانین بازی دارند، نمی‌توانند مزاحم تجربه شما شوند.

بازی Overwatch هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را به قلم سعید آقابابایی از این نشانی مطالعه کنید و با پتانسیل‌ها و قابلیت‌های منحصر به فرد بازی بیشتر آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *