- دسته‌بندی نشده

سرگرم‌کننده ولی ناقص | نقدها و نمرات بازی Redeemer: Enhanced Edition

سرگرم‌کننده ولی ناقص | نقدها و نمرات بازی Redeemer: Enhanced Edition

به زودی بازی Redeemer: Enhanced Edition برروی پلتفرم‌های مختلفی عرضه خواهد شد و حالا شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی هستیم. بازخوردهای ضد و نقیضی تاکنون از جانب منتقدین در رابطه با این نسخه ارائه شده است و بسیاری از منتقدین آن را تجربه‌ای سرگرم‌کننده ولی پر اشکال می‌دانند.

بازی Redeemer: Enhanced Edition به نوعی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Redeemer 2017 محسوب می‌شود و شما قرار است در این بازی در نقش یک مبارز کهنه‌کار با یک سازمان تولیدکننده‌ی سلاح‌های سایبری مبارزه نمایید. تاکنون این بازی نتوانسته است مورد تحسین منتقدین واقع شود ولی اکثر منتقدین، آن را تجربه‌ای سرگرم کننده دانسته و می‌تواند طرفداران سبک اکشن را راضی نماید.

در قسمت پایین می‌توانید نقدها و امتیازات منتشر شده در رابطه با بازی Redeemer: Enhanced Edition را مشاهده نمایید:

GameMag: 6/10

بازی Redeemer: Enhanced Edition واکنش‌های ضد و نقیضی را از جانب ما در بر داشت. توسعه‌دهندگان این بازی تلاش کرده‌اند تا یک تجربه‌ی سرگرم‌کننده و ساده را در سبک اکشن ارائه نمایند ولی مشکلات بسیاری از نظرفنی، انیمیشن‌های ضعیف و مبارزه‌های حوصله سربر با باس‌های بازی مانع از لذت بردن از گیم‌پلی آن شده است. ممکن است این بازی برای طرفداران سبک اکشن راضی‌کننده باشد ولی دیگر بازی‌بازان چندان علاقه‌ای به آن نخواهند داشت.

PlayStation Universe: 6/10

مبارزات بازی Redeemer: Enhanced Edition حس استانداردی داشته و بسیار رضایت‌بخش و قابل لمس است. ساخته نشدن بازی‌های زیادی در این سبک، بسیار شرم‌آور است و بازی‌های موجود در بازار، بلندپروازانه عمل نمی‌کنند. اگرچه که این بازی می‌تواند برای چند ساعتی تجربه‌ی خشن و هیجان‌انگیزی را برای طرفداران به ارمغان آورد.

The Game Machine: 7/10

اگرچه که بازی Redeemer: Enhanced Edition می‌توانست تجره‌ی بهتری را ارائه نماید ولی ایده‌ی کلی آن رضایت‌بخش است. متاسفانه مشکلات فنی بسیاری در بازی وجود دارد.

GameSpew: 7/10

بدون شک بازی Redeemer: Enhanced Edition یک پیشرفت نسبت به نسخه‌ی اصلی آن محسوب می‌شود ولی هنوز قربانی تکرار شده است.

Cultured Vultures: 6/10

بازی Redeemer: Enhanced Edition تجربه‌ای پر اشکال است که لحظات سرگرم‌کننده‌ای را به ارمغان می‌آورد. اما اکثر مواقع آزارددهنده و ناقص است.

بازی Redeemer: Enhanced Edition قرار است در تاریخ پنج‌شنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ (۱ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد و علاقه‌مندان می‌توانند تریلر زمان عرضه‌ی این بازی را از این نشانی مشاهده و یا دریافت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *