- دسته‌بندی نشده

راد فرگوسن موضوع حذف استعمال دخانیات در بازی Gears 5 را شفاف‌سازی نمود

راد فرگوسن موضوع حذف استعمال دخانیات در بازی Gears 5 را شفاف‌سازی نمود

راد فرگوسن (Rod Fergusson)، کارگردان بازی Gears 5، در صفحه‌ی اجتماعی خود دیدگاه شخصی خود نسبت به موضوع حذف استعمال دخانیات در بازی Gears 5 را به اشتراک گذاشته و موضوع را شفاف‌سازی نمود.

ساعاتی قبل خبری مبنی بر حذف استعمال دخانیات در بازی Gears 5، سراسر فضای مجازی را اشغال نمود و راد فرگوسن احساس و تجربه‌ی شخصی خود نسبت به این موضوع را به اشتراک گذاشت. این موضوع با واکنش‌های ضد و نقیضی از جانب طرفداران و بازی‌بازان مواجه شد و بسیاری از طرفداران این موضوع را نوعی تحمیل پنداشتند. اما راد فرگوسن به این بازخوردها واکنش نشان داد و نه تنها موضوع را شفاف‌سازی نمود بلکه اظهار داشت، چنین اقدامی در گذشته و در نسخه‌های قبلی بازی، توسط وی انجام پذیرفته بود. همچنین وی شخصیتی را در گذشته که تصویر مفهومی اولیه‌ی آن سیگاری بود، تغییر داد و تصمیم آن کاملا توسط خود وی اتخاذ گردید. فرگوسن با ثبت پستی در صفحه اجتماعی خود در این خصوص اظهار داشت:

من از همان ابتدا مخالف سیگار کشیدن بودم و به منظور وارد نشدن این عمل در فرانچایز Gears 5، بسیار تلاش نمودم. تاکنون متوجه این موضوع که شخصیت دیزی (Dizzy) در تصویر مفهموی اولیه‌ی بازی Gears of War 2 سیگاری است شده بودید؟ شخصیت دیزی در بازی اصلی سیگای نبوده و تصمیم حذف این مورد توسط شخص بنده اتخاذ گردید.

به نظر می‌رسد علی‌رغم مخالفت‌های بسیاری که نسبت به این موضوع ایجاد شد ولی بسیاری از بازی‌بازان از این اقدام حمایت نموده و داستان‌های ناراحت‌کننده‌ی شخصی خود را نسبت به این موضوع به اشتراک گذاشتند؛ به هر حال راد فرگوسن به خوبی موضوع را شفاف‌سازی نمود و موضوعات مطرح شده در خصوص تحمیل نمودن این موضوع را به کلی تکذیب نمود.

بازی Gears 5 قرار است در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *