- دسته‌بندی نشده

دو ویدئوی جدید از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

دو ویدئوی جدید از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

به نظر می‌رسد استودیوی سی‌دی پراجکت رد (Cd Project Red) مصمم است تا جدیدترین ساخته‌ی خود یعنی Cyberpunk 2077 را به یکی از بهترین عناوین حال حاضر در صنعت بازی‌های ویدئویی تبدیل کند. تیم سازنده امروز با انتشار ۲ ویدئوی جدید، برخی از المان‌ها و مکانیک‌های کوچک‌ ولی مهم در دنیای این بازی را به هواداران معرفی کرده است.

در ویدئوی اول، کارگردان هنری بازی، خانم کسیا رژویک (Kasia Redesiuk)، اطلاعات جالبی درباره‌ی تبلیغات خیالی و فانتزی موجود در بازی را در اختیار ما قرار داده است. ایشان همچنین پوستر مورد علاقه‌ی خود را نیز مشخص و به بازی‌بازان توصیه کردند برای پیدا کردن آن در محیط بازی تلاش کنند.

در مقایسه با ویدئوی اول، ویدئوی دوم تمرکز بیشتری برروی گیم‌پلی دارد. در این ویدئو، طراح مراحل بازی، آقای مایلز توست (Miles Tost)، درباره‌ی تاثیر استفاده‌ی مداوم از یک اسلحه در بازی صحبت می‌کنند. به گفته‌ی ایشان، استفاده‌ی زیاد از یک سلاح باعث می‌شود بدن شما به آن اسلحه عادت کرده و توانایی شما در استفاده از سلاح یاد شده افزایش پیدا کند. این یعنی به مرور زمان مواردی مانند دقت تیراندازی و یا سرعت تعویض خشاب در آن اسلحه بیشتر خواهد شد. نکته‌ی جالب صحبت‌های آقای توست این است که هم‌زمان با افزایش توانایی شما در استفاده از یک اسلحه، انیمیشن‌های مربوط به آن اسلحه نیز اندکی تغییر می‌کنند تا با این تغییرات هم‌خوانی و هماهنگی داشته باشند. به گفته‌ی آقای توست، این تغییرات احساس خوبی از پیشرفت را به بازی‌باز منتقل خواهد کرد.

اگرچه این موضوع تنها به بخش‌های کوچکی از بازی مربوط می‌شود ولی به خوبی نشان می‌دهد که تیم سازنده زمان و انرژی بسیار زیادی را صرف توسعه‌ی تمامی بخش‌های جهان بازی و کوچک‌ترین جزییات آن کرده است.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. شما می‌توانید تمامی اخبار مربوط به این عنوان مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری از این بازی را کسب کنید، مطالعه‌ی جدیدترین مصاحبه‌ی طراح مراحل بازی Cyberpunk 2077 به شما توصیه می‌شود.

ویدئوی مربوط به صحبت‌های طراح مراحل بازی:

دریافت ویدئو

ویدئوی مربوط به صحبت‌های کارگردان هنری بازی:

دریافت ویدئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *