- دسته‌بندی نشده

در روزهای اخیر بازی Halo 3 بر سر زبان‌ها افتاده است

در روزهای اخیر بازی Halo 3 بر سر زبان‌ها افتاده است

در روزهای اخیر، بازی خاطره‌انگیز Halo 3 بر سر زبان طرفداران مجموعه Halo افتاده است؛ آن‌ها به دلیل اتفاق این موضوع اهمیت نداده و فقط خواستار زنده کردن خاطرات خوش گذشته‌ی خود هستند.

اگر شما نیز خود را طرفدار بازی Halo 3 خطاب می‌کنید، بهتر است بلیط خود را سفارش داده و سفری به خاطرات گذشته‌ی خود داشته باشید تا باری دیگر دلیل این موضوع که چرا بازی Halo 3 از نظر بسیاری از طرفداران بهترین نسخه در مجموعه قلم‌داد می‌شود، برای شما یادآوری شود. طرفداران در این روزهای اخیر ۲ موسیقی از بازی Halo 3 را در صفحه‌ی اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته‌اند که به شدت برای طرفداران خاطره‌انگیز بوده و آن‌ها به دلیل یادآوری دوباره‌ی این بازی در این روزهای اخیر اهمیت نمی‌دهند.

اگر شما نیز در حال سفر در قطار هایپ Halo 3 هستید و دوست دارید مقداری دلیل بر سر زبان افتادن بازی Halo 3 در این روزهای اخیر برای شما مشخص شود، با ما در ادامه همراه باشد. این موضوع با به اشتراک‌گذاری پستی توسط مایکروسافت در صفحه‌ی اجتماعی اکس‌باکس مبنی بر این پرسش که ۳ بازی برتر مایکروسافت و کنسول اکس‌باکس برای شما کدام بازی‌ها هستند؟ ظاهر شد. بازی هیلو، مخصوصا نسخه های دوم و سوم از سری به دفعات مکرری در لیست طرفداران قرار گرفت.

حال که دلیل این موضوع برای شما مقداری شفاف‌سازی شده است، بهترین زمان بوده تا باری دیگر همراه با طرفداران سری Halo، خاطرات و روزهای خوش گذشته‌ی خود را زنده کنید.

شما می‌توانید چند پست خاطره‌انگیز طرفداران را در قسمت پایین مشاهده کنید:

:Thot Destroyer

فقط یک طرفدار واقعی «زره‌ی کامل» را در Halo 3 داشته است.

:Steven Navaro

بازی Halo 3 بر سر زبان‌ها بوده و من یک نسخه از Halo 3 را برداشته و دوباره به تجربه‌ی بازی با برادرم و تمام کسانی که در گذشته با آن‌ها بازی‌کرده‌ام، خواهم پرداخت.

:BuckNwild

بازی Halo 3 در اکس‌باکس ۳۶۰. به طور شگفت‌انگیزی توانستم یک رقابت در بخش چندنفره بازی پیدا کنم.

:Brandon J

زمانی که پستی درباره‌ی بازی Halo 3 مشاهده می‌کنم و یاد خاطرات گذشته برای من زنده می‌شود.

:Chris Peralta

نمی‌دانم چرا Halo 3 بر سر زبان‌ها افتاده است ولی من همیشه در مبارزه پیروز می‌شوم.

:Micah Cortese

این پست من برای قدردانی «بهترین تمام دوران‌ها» است.

بازی Halo: Infinite قرار است در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و اکس‌باکس اسکارلت عرضه شود. شما می‌توانید تریلر Halo: Infinite در E3 2019 را از این نشانی مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *