- دسته‌بندی نشده

توافق شرکت‌های سونی و مایکروسافت در زمینه‌ی سرویس‌های ابری ایده‌ی سونی بوده است

توافق شرکت‌های سونی و مایکروسافت در زمینه‌ی سرویس‌های ابری ایده‌ی سونی بوده است

به تازگی شرکت‌های سونی و مایکروسافت اعلام کردند که در زمینه‌ی سرویس‌های ابری و هوش مصنوعی مشکارتی را خواهند داشت و همچنین مشخص شد که توافق آن‌ها در راستای مقابله با سرویس نوپای گوگل استیدیا بوده است. امروز مشخص شد، این توافق در ابتدا ایده‌ی شرکت سونی بوده است که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت.

مدیر بازاریابی شرکت مایکروسافت، ساتیا نادلا (Satya Nadella)، طی مصاحبه‌ای با منبع مطبوعاتی فورچن (Fortune)، توضیحاتی را در رابطه با توافق صورت‌ گرفته بین شرکت‌های سونی و مایکروسافت ارائه نمود و اعلام کرد که این توافق در ابتدا ایده‌ی شرکت سونی بوده است. آن‌ها اقدام‌های شرکت مایکروسافت را بررسی نمودند و تصمیم گرفتند که برای خلق عناوینی بهتر، برروی حس رقابت خود پرده افکنند. ساتیا نادلا در این خصوص توضیح داد:

این توافق شروعی مجدد برای ما بوده و این اقدام در ابتدا ایده‌ی شرکت سونی بوده است. آن‌ها بررسی کردند که چه شرکتی می‌تواند همکار آن‌ها باشد و به چه شرکتی می‌توانند اعتماد نمایند. در نهایت، در عین حال که ما رقیب بودیم ولی به منظور ایجاد این توافق، به یک‌دیگر ملحق شدیم.

در نیتجه ما بهترین عملکرد خود را برای این مشارکت ارائه خواهیم نمود؛ چه در رابطه با سرویس‌های ابری باشد و چه در رابطه با هوش مصنوعی. همچنین ما به شما اطمینان می‌دهیم که آن‌ها در ارائه‌ی عناوین خود، موفق خواهند شد و ما اقدام‌های لازم را نیز در این امر مبذول خواهیم نمود.

به نظر می‌رسد این دو شرکت هنوز راه درازی را در این مسیر پیش رو دارند و این توافق در آینده برروی تصمیمات این دو شرکت، تاثیر خواهد گذاشت. اما در نهایت، بیشترین بار مسئولیت در قضاوت نتایج این توافق، برروی دوش شرکت سونی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *