- دسته‌بندی نشده

تهیه کننده‌ی اجرایی Wolfenstein: Youngblood: نسخه‌ی نینتندو سوییچ «یک معجزه» است

تهیه کننده‌ی اجرایی Wolfenstein: Youngblood: نسخه‌ی نینتندو سوییچ «یک معجزه» است

اگر فراموش کرده‌اید، باید یادآوری کنیم که بازی Wolfenstein: Youngblood هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد. برخلاف سری اصلی، این عنوان Co-Op بیشتر برروی گیم‌پلی و آزادی عمل بازی‌باز تمرکز دارد. حال به تازگی تهیه کننده‌ی اجرایی جدیدترین ساخته‌ی آرکین (Arkane) و ماشین‌گیمز (MachineGames)، در مورد نسخه‌ی نینتندو سوییچ و استودیوی پنیک باتن (Panic Button) صحبت کرده است.

در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Venture Beat، آقای جرک گوستافسن (Jerk Gustafsson) ضمن قدردانی از تیم بااستعداد پنیک باتن، نسخه‌ی نینتندو سوییچ Wolfenstein: Youngblood را به یک معجزه تشبیه کرد:

اعضای پنیک باتن با انجام چنین کار‌هایی همیشه من را تحث تاثیر قرار داده‌اند. این یک معجزه است. ما واقعاً داریم به موتور بازی فشار می‌آوریم. البته این کار را برای New Colossus نیز انجام دادیم. این افراد شعبده باز هستند. کار کردن با آن‌ها واقعاً افتخار بزرگی است. من خیلی خوشحالم که می‌توانیم Youngblood را برروی نینتندو سوییچ عرضه کنیم.

از زمان انتشار نینتندو سوییچ تاکنون، پنیک باتن موفق شده است تا به یکی از بهترین توسعه دهندگان این کنسول ترکیبی تبدیل شود. این استودیو در ابتدا کار خود را با پورت Rocket League شروع کرد و سپس این روند را با توسعه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ عناوینی نظیر DOOM ،Wolfenstein 2 و Warframe ادامه داد. جدیدترین پروژه‌ی این توسعه دهنده، نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی مورد انتظار DOOM Eternal بوده که از پایه برای کنسول ترکیبی نینتندو در حال ساخت است.

بازی Wolfenstein: Youngblood در تاریخ جمعه ۴ مرداد ماه ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *