- دسته‌بندی نشده

تعداد نقشه‌های قابل آپلود در Super Mario Maker 2 افزایش یافت

تعداد نقشه‌های قابل آپلود در Super Mario Maker 2 افزایش یافت

دومین نسخه از سری Super Mario Maker از زمان عرضه با بازخوردهای بسیار خوبی از سوی هواداران و منتقدین روبه‌رو شده است. براساس گزارش گروه NPD، این عنوان به پرفروش‌ترین بازی ماه ژوئن در منطقه‌ی آمریکا تبدیل شده است. دیگر نمودارها و آمارهای منتشر شده از این بازی نیز همگی به فروش بالای این عنوان اشاره دارند.

با این حال، اکثر کاربران نسبت به یک موضوع در بازی معترض بودند. این افراد از محدود بودن تعداد مسیرهای قابل آپلود در این بازی ناراضی بودند. خوشبختانه شرکت نینتندو نظرات کاربران را شنیده و با افزایش تعداد مسیرهای قابل آپلود از ۳۲ عدد به ۶۴ عدد، این مشکل را تا حدودی رفع کرده است. این تغییر ایجاد شده در محدودیت سرورها امروز توسط یک پیام درون بازی به کاربران اطلاع داده شده است. در این پیام آمده است:

ما برنامه داریم که تعداد مسیرهای قابل آپلود را مجددا افزایش دهیم. لطفا به لذت بردن از بازی Super Mario Maker 2 ادامه دهید.

هنوز مشخص نیست که این افزایش مجدد در تعداد مراحل قابل آپلود چه زمانی انجام می‌گیرد. البته با توجه به این که در همین زمان کوتاه بیش از ۲ میلیون نقشه برروی سرورها آپلود شده‌اند، شرکت نینتندو به خوبی از میزان تقاضا برای این افزایش آگاه است. حال باید منتظر ماند و دید بازی Super Mario Maker 2 می‌تواند از نسخه‌ی اول پیشی بگیرد و رکوردهای این نسخه را شکست دهد یا خیر.

بازی Super Mario Maker 2 هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ در دسترس است. شما می‌توانید خلاصه‌ای از نقدها و نمرات این بازی را از طریق این لینک مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *