- دسته‌بندی نشده

تصویری با محوریت یکی از نقشه‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

تصویری با محوریت یکی از نقشه‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

به تازگی استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward با انتشار یک عکس، یکی از نقشه‌های بخش چند نفره بازی Call of Duty: Modern Warfare را به نمایش گذاشته است و در همین حین، دو عدد از سلاح‌های خاص و منحصر به فرد این عنوان را به کاربران و علاقه‌مندان نشان داده است.

بعد از اینکه انواع مختلفی از اخبارها و گزارش‌هایی مبنی بر تفاوت‌های بخش تک نفره Call Of Duty: Modern Warfare با دیگر عناوین این سبک منتشر شد، تیم‌های سازنده، بازی‌بازان و کاربران را با حالت چند نفره این بازی که تحت عنوان Gunfight شناخته می‌شود آشنا کردند. قوانین مربوط به بخش Gunfight بسیار ساده هستند. دو تیم متشکل از دو بازی‌باز در یک نقشه‌ی کوچک و خاص با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. وسایل و سلاح‌های تمامی بازی‌بازان یکسان بوده و باید برای کشتن تیم حریف تلاش کنند.

در همین راستا، استودیوی سازنده یکی از نقشه‌های بخش چند نفره را با انتشار یک عکس نه چندان دقیق، به بازی‌بازان و کاربران نشان داده است. همان‌طور که در تصویر منتشر شده مشاهده می‌کنید، دو عدد از سلاح‌ها و اسلحه‌های جنگی بازی Call Of Duty: Modern Warfare نمایش داده شده‌اند که بی‌شک هر یک از آن‌ها از ویژگی‌ها و خواص منحصر به فردی برخوردار هستند. در همین حین، نمای کلی از فضا و محیط رابط کاربری بازی Call Of Duty: Modern Warfare مشاهده می‌شود که تا حدودی بازی‌بازان را با این عنوان مورد انتظار آشنا می‌کند. برای مشاهده تصویر ارائه شده، به قسمت پایین صفحه مشاهده کنید.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان ماه سال جاری (۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید اولین نگاه به این بازی تحت عنوان ندای رستگاری به گوش می رسد… | اولین نگاه به Call Of Duty Modern Warfare که به قلم مصطفی زاهدی است را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

لازم به ذکر است که به احتمال زیاد باید تا تاریخ ۱۰ مرداد ماه سال جاری (۱ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی) برای دریافت اطلاعات بیشتر از بخش چندنفره و توضیحات دقیق‌تر درباره‌ی جناح‌ها و تاثیر آن‌ها در گیم‌پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare منتظر بمانیم و به نظر می‌رسد که در آینده‌ای نه چندان دور شاهد اطلاعات و جزئیات بیشتری از بخش Gunfight خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *