- دسته‌بندی نشده

تصاویری از منوی Halo: The Master Chief Collection منتشر شد

تصاویری از منوی Halo: The Master Chief Collection منتشر شد

مرحله‌ی اول بتای Halo: The Master Chief Collection در ماه گذشته و به صورت بسیار محدود آغاز گشت. حال فردی توانسته است تا با دسترسی به تمام قسمت‌های بازی، به منو‌ها و همچنین بخش تنظیمات گرافیکی این اثر دسترسی پیدا کرده و تصاویری از آن را در فضای مجازی در معرض دید قرار داد.

تصاویر مورد نظر بسیار بی‌کیفیت هستند اما با این حال، اطلاعات بسیار مهمی را از تنظیمات و همچنین قابلیت‌های این کالکشن برروی رایانه‌ی شخصی، در اختیارمان قرار می‌دهند.

بر اساس این تصاویر، شاهد گستردگی نسبتا بسیاری در تنظیمات گرافیکی Halo: The Master Chief Collection هستیم. البته در این تصاویر معلوم نگشته است که آیا تنظیمات برروی همه‌ی عناوین این کاکشن اعمال خواهند شد یا هر اثر به صورت جداگانه و تنظیمات اختصاصی خود را دارا خواهد بود. در این تصاویر شاهد تنظیمات گرافیکی مانند سایه‌های پویا (Dynamic Shadows)، فیلتر بافت‌ها (Texture Filtering)، رزولوشن بافت‌ها (Texture Resolution)، نرمی لبه‌ها (Anti-Aliasing) و حتی تنظیمات مربوط به رابط کاربری مخصوص نمایش در رزولوشن‌های اولتراواید (Ultrawide) هستیم.

در بخش Forge نیز شاهد دسترسی به هر چهار عنوانی که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند یعنی Halo: Reach و نسخه‌ی دوم تا چهارم Halo هستیم.در بخش Campaign نیز تمام عناوین حاضر در این بسته قرار گرفته‌اند که با انتخاب هرکدام، به بخش داستانی عنوان مورد نظر دسترسی پیدا خواهید کرد. همچنین منوهایی مانند Theatre Mode و Extras وجود دارند که دسترسی بازی‌بازان به ویدئوها، لیست‌های موسیقی و همچنین دیگر موارد اضافه را مهیا می‌کنند. در منوی بخش چندنفره نیز شاهد مواردی مانند بازی محلی (Local) و همچنین جست و جو پیشرفته‌ی نبردها هستیم.

فرد مذکور در واقع توانست با معرفی کدها متفاوت به نسخه‌ی بتا، توانست با گول زدن بازی، به تنظیمات مربوط به نسخه‌ی فعلی Halo: The Master Chief Collection دسترسی پیدا کند.

در حال حاضر Halo: The Master Chief Collection در دسترس کنسول اکس‌باکس وان قرار دارد و در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم رایانه‌ی شحصی و از طریق دو فروشگاه استیم و مایکروسافت در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید با مراجعه به اینجا اطلاعات مربوط به تاریخ آغاز مرحله‌ی دوم بتای این اثر و همچنین نحوه‌ی ثبت‌نام در آن را کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *