- دسته‌بندی نشده

تریلر زمان عرضه‌ی بازی Redeemer: Enhanced Edition منتشر شد

تریلر زمان عرضه‌ی بازی Redeemer: Enhanced Edition منتشر شد

به نظر می‌رسد که روند ساخت بازی Redeemer: Enhanced Edition بالاخره به پایان رسیده است.

امروز، استودیوی سازنده‌ی بازی Redeemer: Enhanced Edition بالاخره بیان کرد که روند ساخت این عنوان به پایان رسیده و می‌توانیم شاهد انتشار این بازی برای کنسول‌های نسل هشتم باشیم. بازی Redeemer: Enhanced Edition یکی از مورد انتظارترین عناوین این ماه بود که بالاخره بازی‌بازان می‌توانند به زودی آن را تجربه کنند.

سازندگان بازی در رابطه با اتمام روند ساخت بازی چنین گفته‌‌اند:

ساخت این بازی، یک سفر بسیار طولانی بود. ما کار بزرگی انجام دادیم و نمی‌توانیم برای انتشار بازی Redeemer: Enhanced Edition صبر کنیم. ما دقیقا می‌توانیم هیجان‌ بازی‌بازان زمانی که این عنوان را برروی کنسول‌هایشان اجرا می‌کنند را درک کنیم. انگار که قرار است کره‌ی زمین دوباره در نسل جدید صنعت بازی‌های ویدئویی متولد شود.

Redeemer: Enhanced Edition اولین بازی است که استودیوی ما برای کنسول‌ها عرضه می‌کند. برای ما بسیار اهمیت دارد که اکنون بازی‌بازان در سراسر جهان می‌توانند عناوین ما را برروی کنسول‌ها و پلتفرم‌های روز، تجربه کنند. من از تمام سازمان‌ها و شرکت‌هایی که ما را در این راه یاری کردند، تشکر می‌کنم.

در قسمت پایین نیز می‌توانید تریلر زمان انتشار بازی Redeemer: Enhanced Edition را مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Redeemer: Enhanced Edition در تاریخ پنج‌ شنبه، ۱۰ مرداد سال ۹۸ شمسی مصادف با اول آگست سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *