- دسته‌بندی نشده

تریلر جدید بازی Borderlands 3 به معرفی شخصیت Zane اختصاص دارد

تریلر جدید بازی Borderlands 3 به معرفی شخصیت Zane اختصاص دارد

پس از سال‌ها انتظار نسخه‌ی جدید سری Borderlands نام Borderlands 3 اوایل امسال رسماً معرفی و رونمایی شد. طی این مدت و پس از معرفی بازی، سازندگان سعی کرده تا با انتشار تریلر و اطلاعات جدیدی از این بازی جزئیات بیشتری از آن را به اشتراک بگذارند. از همین روی، به تازگی تریلر جدیدی از بازی Borderlands 3 منتشر شده که در این تریلر، با یکی دیگر از شخصیت‌های قابل بازی این عنوان با نام Zane آشنا می‌شویم.

استودیوی گیرباکس (Gearbox) قصد دارد تا از امروز با انتشار سری تریلرهای جدید از بازی Borderlands 3، بازی‌بازان را با شخصیت‌های این بازی بیشتر آشنا کند. اولین قسمت از این سری، به معرفی یکی از چهار شخصیت قابل بازی عنوان Borderlands 3 یعنی Zane اختصاص دارد. Zane یک شخصیت پرحرف، زیرک، با اعتماد به نفس و عضو جدید گروه Vault Hunter است که البته در زمینه‌ی تکنولوژی و استفاده از گجت‌های مختلف به خصوص در هنگام مبارزات، تخصص و تبحُر بالایی دارد. برای آشنایی بیشتر با این شخصیت، می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از بازی Borderlands 3 که به معرفی وی اختصاص دارد را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر مربوط به سایر شخصیت‌های قابل بازی عنوان Borderlands 3 یعنی Moze ،Amara و Fl4k نیز به تدریج طی هفته‌های آینده عرضه خواهند شد.

بازی Borderlands 3 در تاریخ جمعه،۲۲ شهریورماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با بازی Borderlands 3 را ازاین نشانی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *