- دسته‌بندی نشده

تریلر جدیدی از بخش Gunfight بازی Call Of Duty: Modern Warfare منتشر شد

تریلر جدیدی از بخش Gunfight بازی Call Of Duty: Modern Warfare منتشر شد

سرانجام استودیوی اینفینیتی وارد جدیدترین تریلر از بخش چند نفره‌ی بازی Call Of Duty: Modern Warfare با نام Gunfight را منتشر ساخت. در این تریلر نگاهی خواهیم داشت به گیم‌پلی حالت جدید Gunfight با کیفیت ۴K. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

از زمان معرفی بازی Call Of Duty: Modern Warfare هوادران بی صبرانه منتظر انتشار اطلاعات و جزئیاتی از این بازی به خصوص بخش چند نفره‌ی آن هستند. طی روزهای گذشته شاهد معرفی حالت جدید Gunfight این بازی بوده‌ایم و حال به تازگی استودیوی اینفینیتی وارد تریلر گیم‌پلی جدید از این بخش را با کیفیت ۴K منتشر کرده که مستقیما برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا شده است. شما می‌توانید تریلر جدید گیم‌پلی حالت چند نفره‌ی جدید Gunfight را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴K (حجم ۵۰۰مگابایت)

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p (شصت فریم بر ثانیه)

دانلود با کیفیت ۷۲۰p ( شصت فریم بر ثانیه)

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان ماه سال جاری (۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. لاعات بیشتر می‌توانید پیش نمایش منتشر شده از این بازی تحت عنوان ندای رستگاری به گوش می رسد… | اولین نگاه به Call Of Duty Modern Warfare به قلم مصطفی زاهدی را در وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید. سایر اخبار بازی نیز از این نشانی قابل مشاهده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *