- دسته‌بندی نشده

تریلر جدیدی از بازی Borderlands 3 منتشر شد

تریلر جدیدی از بازی Borderlands 3 منتشر شد

همان‌طور که گفته شد، تریلر جدیدی از بازی Borderlands 3 منتشر شد و سازندگان به قول خود مبنی بر انتشار این ویدئو عمل کردند.

زمان زیادی به انتشار بازی Borderlands 3 نمانده است و هر هفته شاهد اطلاعات جالب و هیجان‌انگیزی در رابطه با این بازی هستیم. دیروز، استودیوی سازنده قول یک تریلر از این بازی به همگان داد و امروز نیز قول خود را عملی کرده است. نام تریلر celebration of togetherness است که بسیار جالب، رنگارنگ و جذاب است.

این تریلر با موسیقی شادی آعاز شده و یکی از شخصیت‌های بازی را مشاهده می‌کنیم که در عین رقصیدن، با اسلحه‌ به دشمنان نیز شلیک می‌کند. این مورد همراه با صحنه‌های آهسته‌ای نیز همراه است که هم خنده‌دار هستند و از طرفی دیگر خلاقیت کارگردانان بازی را نشان می‌دهند. سپس رقص شخصیت بازی از حالت تک‌نفره به حالت دسته‌جمعی تغییر می‌کند و تمامی شخصیت‌ها همراه با رقص، به دشمنانشان شلیک می‌کنند. محیط تریلر شاد، ولی خونین است و همین مورد اوج دیوانگی و جنون را در بازی نشان می‌دهد. از زمین گل می‌روید، خون دشمنان گل‌ها را رنگین می‌کند. در این میان قابلیت بعضی از شخصیت‌ها نیز نشان داده می‌شود که می‌توان از آن‌ها در مبارزات استفاده کرد. صحنه‌هایی که به صورت آهسته نشان داده می‌شوند، جلوه‌های بصری زیبایی را نمایش داده و بعضی اوقات باعث عوض شدن محیط تریلر نیز می‌شوند. سبک تعویض محیط در تریلر به مراتب جذاب‌تر و جالب‌تر از دیگر تریلرهایی است که تا کنون مشاهده کرده‌اید. اگر برای جنون آمادگی کامل دارید، مطمئن باشید که این تریلر می‌تواند اشتیاق شما را برای بازی مربوطه چندین برابر کند. در قسمت زیر نیز می‌توانید تریلر منتشر شده را دریافت کرده یا به صورت آنلاین مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Borderlands 3 در تاریخ ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *