- دسته‌بندی نشده

تریلری از بخش The Blue Lion House بازی Fire Emblem: Three Houses منتشر شد

تریلری از بخش The Blue Lion House بازی Fire Emblem: Three Houses منتشر شد

سازندگان Fire Emblem: Three Houses که این روزها مشغول انتشار اخبار و تریلرهای زیادی از این بازی هستند، به تازگی تریلر دیگری را در دسترس بازی‌بازان و طرفداران آن قرار دادند. این تریلر که مربوط به خانه‌ای به نام The Blue Lion است، توضیحات جالبی از این بخش را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد. در ادامه می‌توانید شاهد این ویدئو باشید.

Fire Emblem: Three Houses از سری عناوین جذاب به سبک استراتژی است که در آن شما با شخصیت‌های متنوعی مواجه خواهید شد. هرکدام از این شخصیت‌ها، ویژگی‌ها و داستان مخصوص به خود را دارند که در گذشته به معرفی آن‌ها پرداخته شد. سازندگان در این مدت کوتاه اطلاعات زیادی را از بازی منتشر کردند. مسلما هدف آن‌ها از این کار، آشنا کردن بازی‌بازان با این بازی جالب است. دیروز هم تریلر جدید ۳۰ ثانیه‌ای از این بازی در خصوص گیم‌پلی در دسترس قرار گرفت که آن را می‌توانید از طریق این نشانی ببینید. گفتنی است که استودیوی کوئی تکمو (Koei Tecmo) وظیفه‌ی انتشار بازی را برعهده دارد.

امروز تریلر جدید دیگری در مورد خانه‌‌ای به نام The Blue Lion عرضه شد. شخصیتی به نام Dimitri رهبری این خانه‌ی بزرگ را برعهده دارد. این کاراکتر از پیشرفت در جنگیدن لذت می‌برد و برای این کار تمرینات مداومی انجام می‌دهد. علاوه بر او، این تریلر افراد دیگری مانند Dedue را هم به ما نشان می‌دهد. اگر تمایل به تجربه‌ی این بازی دارید، اطلاعات سازندگان در خصوص شخصیت‌ها و اماکن آن برای شما مفید است. Fire Emblem: Three Houses در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *