- دسته‌بندی نشده

تروی بیکر: شما برای The Last of Us Part 2 آماده نیستید

تروی بیکر: شما برای The Last of Us Part 2 آماده نیستید

بازی The Last of Us Part 2 یکی از مورد انتظارترین عنواین تاریخ صنعت بازی‌های رایانه‌ای محسوب می‌شود و طرفداران به شدت خواهان مطلع شدن از تاریخ انتشار و اطلاعات بیشتری از آن هستند. امروز صداپیشه‌ی شخصیت جول (Joel)، تروی بیکر، توضیحاتی را درباره‌ی بازی The Last of Us Part 2 ارائه نمود.

در جریان مراسم Manchest ComicCon 2019، سوالاتی از تروی بیکر درباره‌ی بازی The Last of Us Part 2، توسط منبع مطبوعاتی Push Square پرسیده شد و وی بعد از ارائه‌ی توضیحاتی درباره‌ی این عنوان، اظهار داشت:

شما برای The Last of Us Part 2 آماده نیستید.

طرفداران امیدوار هستند اتفاق ناگواری برای دو شخصیت الی (Ellie) و جول رخ ندهد و یا اگر قرار است یکی از آن‌ها کشته شود، حداقل به شکلی بی‌رحمانه نباشد. برخی طرفداران نیز عقیده دارند، این دو شخصیت در نهایت با یک‌‌دیگر مقابله خواهند نمود و پایانی غم‌انگیز و احساسی رخ خواهد داد.

بازی The Last of Us Part 2 قرار است در تاریخی نامشخص و به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و شایعاتی مبنی بر انتشار آن در بهار سال آینده منتشر شده است. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *