- دسته‌بندی نشده

تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ Wargroove به‌زودی مشخص خواهد شد

تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ Wargroove به‌زودی مشخص خواهد شد

همان‌طور که در جریان هستید، اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی شاهد انتشار بازی استراتژیک Wargroove برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان بودیک که متاسفانه عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی همچنان در دسترس قرار نگرفته است اما به تازگی استودیوی چاکل‌فیش (Chucklefish) اعلام کرده که به‌زودی تاریخ عرضه‌ی بازی Wargroove برای کنسول محبوب شرکت سونی مشخص خواهد شد.

Wargroove از سری عناوین استراتژی محور است که بازی‌بازان را در جناح‌های مختلفی برای مبارزه قرار خواهد داد. شما در این بازی می‌توانید فرماندهان متفاوتی را می‌توان برگزینید که هر کدام از آن‌ها توانایی‌ها و کمپین اختصاصی خود را خواهند داشت. کمپین‌ها را می‌توان از طریق مسیرهای مختلفی به پایان رساند اما بازی‌بازان قادر خواهند بود تا برای رسیدن به اهداف مختلف، ماموریت‌ها را به یکدیگر متصل کنند.

اخیرا سازندگان بازی Wargroove اعلام کرده‌اند که روند ساخت و توسعه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی همچنان ادامه دارد و مشکلات بزرگی در مسیر ساخت آن وجود داشته است. استودیوی چاکل‌فیش (Chucklefish) در اینباره می‌گوید:

به نظر می‌رسد که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Wargroove از دیگر نسخه‌ها بیشتر طول کشیده است و این به خاطر مشکلات و ایراداتی است که در روند ساخت به وجود آمدند. ما تقریبا تمام مشکلات تکنیکی بازی را حل کرده‌ایم و خوشبختانه روند ساخت تا حد خوبی پیش رفته است. امیدواریم که به‌زودی شاهد مشخص شدن تاریخ عرضه‌ی این نسخه از بازی Wargroove باشیم.

پس طرفداران و صاحبان کنسول محبوب و پرطرفدار پلی‌استیشن ۴ همچنان باید منتظر بمانند تا تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Wargroove مشخص شود. بازی Wargroove هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این عنوان نیز در آینده منتشر خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که برای افرادی که تمایل دارند بازی Wargroove را به صورت چندنفره تجربه کنند نیز بخش‌هایی نظیر آنلاین، Co-Op محلی و PvP در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *