- دسته‌بندی نشده

تاریخ عرضه‌ی بازی Tropico 6 برای کنسول‌های نسل هشتم مشخص شد

تاریخ عرضه‌ی بازی Tropico 6 برای کنسول‌های نسل هشتم مشخص شد

بعد از اینکه بازی Tropico 6 برای یک مدت طولانی در سکوت خبری قرار داشت، بالاخره تاریخ عرضه‌ی این بازی برای برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان توسط استودیوی سازنده اعلام شد و بازی‌بازان و کاربران را از بلاتکلیفی خارج کرد.

بدون شک تمامی کاربران و طرفداران عناوین مدیریتی، با سری بازی Tropico آشنا هستند. عنوانی که قابلیت‌ها و امکانات زیادی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند سرزمین خود را گسترش داده و کشور مدنظر خود را بسازند. شاید بتوان سری بازی Tropico را از دیگر عناوین موجود در این سبک جدا کرد. زیرا این بازی از زمان انتشار اولین نسخه خود، با استقبال پرشور و گرم کاربران مواجه شد و توانست نظر بسیاری از علاقه‌مندان به عناوین مدیریتی را به سوی خود جذب کند.

کاربران در گیم‌پلی بازی Tropico ، قادر خواهند بود تا در ابتدا یک رهبر مناسب برای سرزمین خود انتخاب کنند. سپس باید ساختمان‌ها، بناهای مختلف و شهرهای مدنظر خود را طراحی کنند که البته قابلیت ساخت و ساز، در این میان نقش کلیدی خواهد داشت. تصمیمات مختلف شما در گیم‌پلی بازی و وضعیت کشور بسیار تاثیرگذار خواهد بود. برای مثال با مواجه با دیگر سرزمین‌ها باید تصمیمات سیاسی هوشمندانه‌ای را اجرا کنید و یا در بخش‌های دیگر، از موضوعات اجتماعی و کمبودهای مردم غافل نشوید.

جدیدترین نسخه از این سری بازی، Tropico 6 نام دارد که بسیاری از هواداران بازی‌های مدیریتی، منتظر انتشار آن هستند. البته کاربران و دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی مدتی است که این بازی را در اختیار دارند و از تجربه‌ی آن لذت می‌برند. از جدیدترین پیشرفت‌ها و قابلیت‌های این بازی، می‌توان به اضافه شدن قابلیت رهبری یک مجمع‌الجزایر اشاره کرد. در این حالت می‌توانید جزیره‌های مختلف و متعددی را کنترل کرده و یا برای آسان‌تر شدن راه‌های ارتباطی، آن‌ها را با پل به یکدیگر متصل کنید. از سویی دیگر کاربران می‌توانند بناها و ساختمان‌های تاریخی مختلف که در جهان واقعی وجود دارند را در شهر خود استفاده کرده و یا به نوعی دیگر، یک سرقت فرهنگی را انجام دهند.

حال به تازگی استودیوی بازی‌سازی کالیپسو مدیا (Kalypso Media) تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی این بازی را اعلام کرده است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، بازی Tropico 6 در تاریخ جمعه ۵ مهر ماه سال ۱۳۹۸ مصادف با ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی در دسترس هواداران و کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار می‌گیرد. این در حال است که بازی Tropico 6 با قیمت ۴۹٫۹۹ دلار برای پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه استیم همین حالا قابل دریافت است. Tropico 6 قرار بود اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی در اختیار دارندگان پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان قرار گیرد اما عرضه‌ی آن به امسال موکول شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *