- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Sniper Elite 3: Ultimate Edition مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Sniper Elite 3: Ultimate Edition مشخص شد

سری بازی Sniper Elite همیشه به عنوان یکی از محبوب‌ترین عناوین تیراندازی سوم شخص شناخته می‌شود که حس بی‌نظیری از یک تک‌تیرانداز ماهر را به بازی‌بازان انتقال می‌دهد. حال به تازگی، تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Sniper Elite 3 Ultimate Edition توسط استودیوی ریبلیون (Rebellion) اعلام شده و هیجانی را در میان کاربران و دارندگان این کنسول محبوب ایجاد کرده است.

بازی Sniper Elite 3 اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی برای کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴، پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰ ، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و بازی‌بازان زیادی را به خود مشغول کرد. در این میان، طرفداران و دارندگان کنسول نینتندو سوئیچ از تجربه‌ی این بازی منحصر به فرد محروم ماندند. حال به تازگی استودیوی بازی‌سازی ریبلیون با انتشار یک تریلر، تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Sniper Elite 3 Ultimate Edition را مشخص کرده و بسیاری از هواداران و علاقه‌مندان به این عنوان را هیجان‌زده کرده است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، تمامی محتویات و آیتم‌های مختلفی که در این چندین سال به بازی اضافه شده نیز در نسخه‌ی نینتندو سوئیچ این عنوان وجود خواهد داشت. بی‌شک تجربه‌ی منحصر به فردی از یک تیراندازی با دوربین‌های خاص در انتظار دارندگان نینتندو سوئیچ است. استودیوی ریبلیون اعلام کرده است که بازی Sniper Elite 3 Ultimate Edition در تاریخ سه‌شنبه ۹ مهر ماه سال ۱۳۹۸ (۱ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

این در حالی است که علاقه‌مندان و طرفداران این بازی می‌توانند، از تاریخ سه‌شنبه ۲۶ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ (۱۷ سپتامر ۲۰۱۹ میلادی) برای پیش خرید Sniper Elite 3 Ultimate Edition برای کنسول نینتندو سوییچ خود اقدام کنند. لازم به ذکر است که شما می‌توانید با مراجعه به قسمت پایین صفحه، به مشاهده و دریافت ویدئوی مربوط به رونمایی از تاریخ انتشار Sniper Elite 3 Ultimate Edition برای نینتندو سوییچ بپردازید.

بسیار خوشحال کننده به‌نظر می‌رسد که بعد از مدت‌ها، بالاخره کسانی که دارای کنسول نینتندو سوئیچ هستند نیز قادر به تجربه‌ی چنین بازی مهیج و بی‌نظیری خواهند بود. عنوان Sniper Elite 3 Ultimate Edition در تاریخ سه‌شنبه ۹ مهر ماه سال ۱۳۹۸ برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. این در حالی است که دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی، مدت‌ها است که مشغول به تجربه‌ی عنوان Sniper Elite 3 هستند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *